بیوگرافی امید علومی

6 سال پیش
عکس اینستاگرام امید علومی
4.2/5 - (38 امتیاز)

بیوگرافی امید علومی همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

امید علومی متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۶ خواننده و بازیگر می باشد.

زندگینامه امید علومی

بیوگرافی امید علومی

امید علومی یکی از خواننده های جوان ایرانی است که تا امروز کارهای مجاز زیادی منتشر کرده است.ساکن غرب تهران است و یک خواهر کوچک تر از خودش دارد اول در دانشگاه رودهن رشته کامپیوتر خواند و بعد از مدتی رفت دانشگاه هنر و بعد هم چند ترم رشته موسیقی خواند و بعد از آن سینما پیش آمد.

آغاز کار هنری

وی از طریق یک دوست خانوادگی وارد عرصه بازیگری شد و هم چنین به کلاس گیتار و موسیقی و آهنگ سازی رفت و وارد دنیای موسیقی شد.

حاشیه ها

ازدواج با سحر قریشی امید علومی
امید علومی بازیگر و خواننده است. عکسی از او در اینستاگرام و وب فارسی وجود دارد که همراه با سحر قریشی است و این خود شایعات و غیبت‌هایی را پیش آورده بود که رضا رشیدپور هم نتوانست در گفتگوی خود از آن بگذرد. او درباره نسبت سحر قریشی و امیدعلومی پرسید و او پاسخ داد.

ورود به بازیگری از طریق سحر قریشی امید علومی
ورود من به بازیگری این‌طور بود که یک دوست خانوادگی من را برای ساخت موسیقی یک فیلم از آقای داوود توحیدپرست معرفی کردند. آنجا آقای توحیدپرست که بسیار هم دوست‌داشتنی هستند از من پرسیدند که آیا کار بازیگری هم انجام می‌دهم و من هم ابراز علاقه کردم چون از بچگی عاشق بازیگری بودم و ایشان هم نقش اول کار را به من پیشنهاد کردند ولی متاسفانه آن کار توقیف شد. کار بعدی‌ام در بازیگری با سحر قریشی بود و آن کار دیده شد و به همین دلیل است که همه فکر می‌کنند خانم قریشی من را به دنیای بازیگری وارد کرده است. البته که خانم قریشی در این کار به من کمک‌های زیادی کرده است اما در انتخاب کارگردان‌ها که دست نمی‌بردند! حتی در کار «شانس، عشق، تصادف» در آخرین لحظه و بعد از ماه‌ها از شروع کار، به پروژه ملحق شدم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی شرلی بوت

واکنش نسبت به شایعات امید علومی
فقط تحمل می‌کنم. چه کاری می‌شود کرد؟! بازیگر هستی می‌روی یک آلبوم موسیقی می‌دهی می‌گویند همه بازیگرها می‌خواهند خواننده شوند. خواننده هستی می‌روی سمت بازیگری، می‌گویند همه خواننده‌ها بازیگر شدند.

اهمیت بازیگری برای امید علومی
اصلا برایم در حد یک سرگرمی نیست و کاملا جدی برایش برنامه دارم؛ البته حتی قبل از خوانندگی دوست داشتم بازیگر شوم؛ حتی به کلاس آموزش بازیگری هم رفتم اما دیدم مسیر بسیار دشواری است. پشیمان که نشدم اما زمینه‌اش فراهم نبود. در همان دوره رفتم کلاس گیتار و بعد از مدتی موسیقی و آهنگسازی را شروع کردم. وقتی وارد دنیای موسیقی و خوانندگی شدم از فضای سینما دور ماندم.

ورزش های امید علومی
تنیس و کمی هم بدنسازی کار می‌کنم و مدتی هم ورزش‌های رزمی را دنبال می‌کردم.

علایق امید علومی
عاشق خرید کردن هستم و رسیدگی به خودم را خیلی دوست دارم. لباس پوشیدن و خوش‌پوشی برایم مهم است. حضورم در کار مادلینگ باعث شد که به استایل و مرتب بودن اهمیت بدهم. حضورم در هر کاری تجربه خوبی برای کارهای بعدی‌ام شده است.

مطالعه امید علومی
نه زیاد، اما حتما در هر فرصتی بشود کتاب می‌خوانم، مخصوصا به رمان علاقه زیادی دارم.

گذران وقت امید علومی
یا در استودیوی شخصی‌ام کارهای موسیقی را دنبال می‌کنم و یا در باشگاه مشغول ورزش هستم.

فعالیت های هنری امید علومی

آلبوم ها:
بهونه
استرس

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی امید علومی
4.2/5 - (38 امتیاز)
1
برچسب ها :

دیدگاه شما

یک دیدگاه

 • یکتاافشار
  5 سال پیش

  همه گفته های اقای علومی بنظرم شعار هستش.
  اخه مگه میشه با بازیگری نامزد کنن و ازدواج نکن اصلا چرا با کمک ایشون بازیگر شدن؟
  مگه وقتی داشتن خواننده میشدن کسی بهشون کمک کردن
  ولی بحرحال یه سری حرفای گفته شده دراینجا تخیلیه🙁