بیوگرافی سعید شایسته

6 سال پیش
عکس اینستاگرام سعید شایسته
4.6/5 - (14 امتیاز)

بیوگرافی سعید شایسته همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

سعید شایسته متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۸ در ورامین، خواننده است.

زندگینامه سعید شایسته

بیوگرافی سعید شایسته

بجز خوانندگی سال های سال کشتی گیر بود، دوران خردسالی پدرش را از دست داده است، نام واقعی اش عباس مبارکی می باشد و از کودکی آکاردئون می زد.

آغاز کار هنری

او در سنین پایین بعنوان خواننده در گروه موزیک شهر ورامین در عروسی ها کارش را شروع کرد و مدتی عضو گروه موسیقی یاران در تهران در مراسمات مختلف برنامه اجرا می کرد.

حاشیه ها

خانواده سعید شایسته
در کارخانه قند ورامین بدنیا آمده است. پدرش تکنسین برق کارخانه بود و مادرش مدتی بعد سرپرست بخش خیاطی کارخانه شد، پدرش صدای خوبی داشت و مادر بزرگش فی البداهه شعر می گفت.

کشتی گیری سعید شایسته
فعالیت خود را در ورزش کشتی از ۵ سالگی شروع کرد، ۱۱ سال بصورت حرفه ای گشتی گرفت، اما با ورود حرفه ای تر به موسیقی بیشتر به سمت بدنسازی رفت.

از علاقه تا شروع موسیقی سعید شایسته
علاقه اش به موسیقی با خرید یک نی لبک از بازار رضای مشهد شروع شد و به صورت تجربی این ساز رو یاد گرفت سپس فلوت زد و در نهایت شروع به یادگیری آکاردئون کرد.

مهاجرت سعید شایسته
در سال ۱۳۷۴ تصمیم به مهاجرت از ایران کرد و مدتی در دبی ساکن شد و بعد توانست اقامت کشور سوئد را بگیرد، در سال ۱۳۸۴ اولین آلبوم خود بنام قصر گلی را منتشر کرد.

آلبوم و شروع شهرت سعید شایسته
اولین بار در سال ۱۳۸۴ آلبومی به نام قصر گلی را منتشر شد اما موفقیت او با آلبوم گلی از سال ۱۳۸۶ کلیک خورد که آهنگ گلی به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی افسانه ملک

علاقه به تئاتر و صحنه سعید شایسته
یادمه در مدرسه راهنمایی شهید رجایی کارخانه قند ورامین در گروه سرود و تئاتر مدرسه حضور داشتم و از همان سن دوست داشتم همیشه روی صحنه باشم. الانم خیلی دوست دارم یکی روزی به عنوان بازیگر، ایفای نقش کنم.

ازدواج سعید شایسته
وقتی در سوئد بود و در یکی از کنسرت ها برنامه اجرا میکرد ناگهان قلبش پر کشید و یک دختر را دید و همچنان از آن زمان وابسته وی شده بود و در نهایت پس از مدتی از او خواستگاری کرد و جواب مثبت داد و بهم عروسی کردند و ۲ سال نکشید به خاطر مشکلاتی از هم جدا شدند و هم چنان مجرد است و ازدواج مجدد نکرده است و می گوید با موسیقی ازدواج کرده ام.

علاقه به غذا سعید شایسته
غذای ایرانی، قورمه سبزی، چلو ماهیچه را به شدت دوست دارم، اما باید گوشت قرمز کم بخورم دیگه با گذشت سن ضرر دارد.

فعالیت های هنری سعید شایسته

آلبوم ها:
قصر گلی ۱۳۸۴
گلی ۱۳۸۶
آزارم بدی ۱۳۸۹

تک‌آهنگ ها:
نترس
دیدی اونم تنهات گذاشت
رویای شبانه
دلم هواتو کرده
دلتنگی
بیابیا
عزیز دلم
آخرین قسم
شب عیدا
آه از بی وفایی
پرستوی غریب
رفیق نیمه راه
دوست دارم
شب مستی
نگاه عاشقانه

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی سعید شایسته
4.6/5 - (14 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه