بیوگرافی مازیار بازیار

2 سال پیش
عکس اینستاگرام مازیار بازیار در حال اجرا

بیوگرافی مازیار بازیار همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

مازیار بازیار متولد ۱۳۶۱ در اصفهان، خواننده است.

زندگینامه مازیار بازیار

بیوگرافی مازیار بازیار

فارغ التحصیل دانشگاه نجف آباد اصفهان است، بجز خوانندگی برای دل خودش نقاشی می کشد او همچنین مربی هنرهای رزمی و فیتنس می باشد و طرفدار سپاهان است.

آغاز کار هنری

در سال ۸۵ با استاد فریدون آسرایی مشورت کرده و نظر ایشان را برای ادامه کارم جویا شدم و با قدرت ادامه مسیرم را طی کردم تا اینکه برای گرفتن تایید نزد یکی از اساتید دیگر رفتم و هم اکنون در خدمت مردمان عزیز کشورم ایران هستم.

حاشیه ها

تشویق دوران کودکی مازیار بازیار
در کلاس دوم دبستان تک خوان گروه سرود مدرسه بودم و از همان زمان صدایم توسط استاد مرحوم نحوی پرورش داده شد و بعد از آن در مجالس خانوادگی و دوستان مورد تشویق قرار گرفتم.

شکست اولین آلبوم مازیار بازیار
آلبوم یه حس تازه اولین آلبوم من است که در سال ۹۴ به بازار آمد اما مثل خیلی از دوستان هنرمند با پخش بد مواجه شدم و نام آلبومم نزد مردم درست شنیده نشد.

سبک مورد علاقه مازیار بازیار
من تمام سبک های موسیقی رو دوست دارم ولی گرایش خودم به سمت موسیقی پاپ، سنتی است، همایون شجریان، مرحوم ناصر عبدالهی و رضا صادقی خوانندگان مورد علاقم هستند.

نقاشی و ورزش مازیار بازیار
قبلا ورزشکار بوده و هستم و همچنین مربی هنرهای رزمی و فیتنس هستم. گاهی هم طراحی می کنم البته نه یک طراحی حرفه ای بلکه یک طراحی در حد نقاشی آن هم برای دل خودم انجام میدم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دانیل دی لوئیس

مطالعه و فیلم مازیار بازیار
واقعیتش اهل مطالعه نیستم اما خبرهای جنجالی توتیتر را ببینم شروع می کنم به خواندن اما بیشتر حافظه تصویری دارم حالا مثلا فیلم باشد اعم از فیلم داستانی یا تاریخی.

حمایت خانواده مازیار بازیار
پدر و مادرم من را در این راه خیلی تشویق کردند مخصوصا باز مادرم چون همیشه با صدای گرمش برایم می خواند و فکر میکنم مشوق اصلی من مادرم بوده است.

ازدواج مازیار بازیار
مازیار بازیار هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

فعالیت های هنری مازیار بازیار

آلبوم ها:
یه حس تازه:
برو
دستات
دو برابر
همونی که خواستی
حسرت
جدایی
کوچ
نقطه چین
پرنده
پشیمون
یه حس تازه

تک آهنگ ها:
حسرت
عاشق شده دلش
عاشق شده دلش (ریمیکس)

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی مازیار بازیار
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه