بیوگرافی متین دو حنجره

5 سال پیش
عکس اینستاگرام متین دو حنجره
5/5 - (3 امتیاز)

بیوگرافی متین دو حنجره همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

محمد مهدی معارفی ملقب به متین دو حنجره متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۶ در کرج، خواننده است.

زندگینامه متین دو حنجره

بیوگرافی متین دو حنجره

سال ۸۴ اسمش سر زبان ها افتاد، با دو استایل صدایی متفاوت می خواند و همین هم باعث شهرتش در آن دوره شد. آهنگهایش با نام متین دو حنجره پخش میشد و بعضی ها هم فکر می کردند که او واقعا دو حنجره دارد.

آغاز کار هنری

وی از کودکی به موسیقی علاقه داشت و از نوجوانی یادگیری را شروع کرد تا اینکه سال ۸۴ اولین آهنگش بیرون آمد و با استقبال روبرو شد و باعث شهرت وی شد.

حاشیه ها

علاقه از کودکی متین دو حنجره
دوران کودکی او با سختی های فراوان در یکی از محله های پایین شهر سپری شد. وی از اول به موسیقی علاقه بسیار شدیدی داشت و به دلیل مشکلات مالی فراوان حتی قادر به تهیه یک گیتارهم نبود. تا اینکه مادرش در حالیکه مخالف فعالیت متین در این کار بود، درسن شانزده سالگی، ساز مورد علاقه اش را برای او خرید و او پس از مدتی وارد کلاسهای آموزش گیتار شد.

ماجرای دو حنجره متین دو حنجره
اوایل کار متین یک هنجره داشت یعنی همان صدای نازکی که شما در کارهایش از او میشنوید ولی با نکته سنجی استادش به نام هومن قاضی متوجه شد که میتواند بر روی صدای بمش کار کند تا صدای نازکش جذابیت بیشتری داشته باشد و اینکه به مرور زمان متین متوجه شد که صدای بمش با صدای نازکش زمین تا آسمان فرق میکند و به این ترتیب در حال حاضر او را به عنوان متین دو حنجره میشناسند.

مطلب مرتبط:  بيوگرافی فریبا کوثری

اولین آهنگ متین دو حنجره
سال ۸۴ اولین آهنگم بیرون آمد و اصلا خودم هم خبر نداشتم که معروف شده ام. آن موقع همه مرا به اسم متين میشناختند و جالب اینجاست که فکر می کردند من دو نفرم. یعنی فکر می کردند این آهنگها را دو نفر خوانده اند. هیچ کس نمی دانست متین صدایی بیس است یا صدای تریبل. یادم است همان موقع ها بود که برادرم اتفاقی اسمم را متین دو حنجره گذاشت و من هم از این اسم خوشم آمد. در واقع از کار سوم یا چهارم به بعدم بود که دیگر من را به این اسم شناختند.

علت خروج از ایران و بازگشت متین دو حنجره
راستش یکسری ها من را ترساندند. دائم می گفتند که متین همه دارند در موردت صحبت می کنند و یکی دو روحانی هم گویا در موردم حرف زده بودند. اکثر این حرفها هم به خاطر تیپ و ظاهرم بود. بعضی ها به من انگ شیطان پرستی هم زدند. چند سایت مذهبی هم مطالبی را علیه من نوشته بودند و حقیقتا من هم ترسیدم و تصمیم گرفتم از ایران بروم. وقتی هم که از ایران رفتم پیشنهادهای زیادی داشتم. شاید خیلی از خواننده هایی که از ایران رفتند و برگشتند به خاطر این بود که پیشنهادی نداشتند اما من در نهایت نتوانستم دوام بیاورم و خودم برگشتم. من فقط دو سال ایران نبودم. مالزی بودم. دبی بودم، ترکیه بودم و … در کل این طور نبوده که چند سال ایران نبوده باشم. چون در رفت و امد بودم.

فشار زیاد روی حنجره متین دو حنجره
قسمت بیس صدای من خیلی خش دار است و قسمت اوج صدایم خیلی صدای چپ کوکی است. اصا صدای اوج من اصطلاحاً زنانه است. یعنی جزو پایین ترین صداهای مردانه حساب می آید. کاری که من می کنم کار غیر ممکنی است و فشار زیادی هم به حنجره ام می آید.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سعید نورالهی

تیپ و ظاهر متین دو حنجره
باید بدانیم که هر سبکی از موسیقی یک مدل تیپ خاص رامی طلبد مثلا یکی مثل اقای خواجه امیری نمی تواند تیپ فشن بزند. چون به سبک موسیقی اش نمی خورد اما من که سبک موسیقی ام راک و متال است هم نمی توانم با کت و شلوار بخوانم. اگر مردم ظاهر خواننده ها را قضاوت نمی کردند خیلی خوب می شد. کاش کمی ظرفیت هایمان را بالاتر می بردیم.

اولین آلبوم متین دو حنجره
اولین آلبومش ، آلبوم رسمی او به عنوان طناب دار یا EM میباشد که وی تلاش زیادی جهت گرفتن مجوز برای آلبوم EM کرد ولی موفق به گرفتن مجوز نشد.

آهنگی برای دزدان و سارقان متین دو حنجره
او برای تنظیم اهنگهایش، تعدادی از ملودیهای خود را در بعضی از استودیو ها میخواند که این کار او باعث لو رفتن تعدادی از ملودیها و کارهایش شد که وی در آلبوم بعدی خود به نام سربداران ترانه دزدان را خواند و آن را به تمامی سارقان ترانه های او و ترنه های دیگر خوانندگان تقدیم کرد !

فعالیت های هنری متین دو حنجره

آلبوم ها:
دلشوره
گرز
حنجره سوم
مشروب
مواظب خودت باش اگه منو ندیدی
روانشناس شوخ
پدر راک
سربداران
تن به در

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی متین دو حنجره
5/5 - (3 امتیاز)
1
برچسب ها :

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • متین
    3 سال پیش

    عالی تک ولی موسیقی کم بیرون میدیدی