بیوگرافی مهران مستی

5 سال پیش
عکس اینستاگرام مهران مستی
5/5 - (2 امتیاز)

 همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

مهران مستی متولد ۱ بهمن ۱۳۶۰ در تهران، خواننده است.

زندگینامه مهران مستی

بیوگرافی مهران مستی

در یک خانواده هفت نفری بدنیا آمده است، سه برادر و یک خواهر دارد و خودش فرزند دوم خانواده است او از فوتبال شروع کرد و سپس خواننده غیر مجاز شد و حالا بعد از مدتها مجاز شده است.

آغاز کار هنری

فعالیت خود را از سن ده سالگی با نواختن کیبورد در عرصه موسیقی شروع کرد؛ سپس به دیگر آلات موسیقی چون پیانو و گیتار نیز علاقمند شد و شروع به یادگیری آنها کرد. در سال ۸۵ باکمک دوستان مستعدش اولین موزیک ویدئوی خود رابانام کبوتر تولید کرد سپس اولین آلبوم خود بانام مست را عرضه نمود که همزمان با تولید موزیک ویدئوهای مست، مگه چشمات و افسوس قرار گرفت.

حاشیه ها

ممنوع الفعالیت مهران مستی
در سال‌های ۸۳ – ۸۲ شبکه ایران موزیک آمده بود و ما جزو اولین کسانی بودیم که ویدئوهایمان را می‌دادیم و این شبکه پخش می‌ کرد آن موقع این شبکه مجاز بود. در آن دوران ذوق و شوق این کار را داشتیم ولی تجربه زیادی هم در این نوع فعالیت‌ ها نداشتیم که بدانیم عاقبتش به کجا می‌ رسد به هرحال در آن فضا قرار گرفته بودیم. همه بچه‌ ها کار می‌ کردند و ما هم کار می‌ کردیم. اما یک مقطعی اعلام شد این شبکه‌ ها مجاز نیستند. ما هم نمی‌ دانستیم به هرحال روزی که ما اقدام کردیم که مجوز بگیریم به خاطر همکاری با این شبکه‌ ها دچار مشکلات ممنوع‌ الفعالیتی شدیم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بیانسه

بودن همیشگی مهران مستی
نیامده‌ام که یک روز باشم و یک روز نباشم. من کارم موسیقی است و خواننده موسیقی یا آهنگساز یا تنظیم کننده بودم. نیامده‌ام که یک روز باشم و یک روز نباشم آمده‌ام که سال‌ها در این زمینه فعالیت کنم اگر هدفی نداشتم و یک عشق مقطعی بود همان چند سال پیش این کار را رها می‌ کردم ولی من از ده – یازده سالگی ساز زدم و عاشق موسیقی بودم و تا لحظه‌ای هم که خدا به من عمر بدهد دنبال موسیقی هستم و برای این هدفم برنامه‌ ریزی دارم.

از فوتبال تا خوانندگی مهران مستی
به فوتبال عشق وافری دارم اما راستش را بخواهید به موسیقی و هنر علاقه زیادی داشتم و بین دو در نهایت دومی را انتخال کردم و رفتم دنبال موسیقی و الان راضی هستم. مهران مستی بعنوان دروازه بان سابقه بازی در تیم های چون گیتی، هما و پرسپولیس را دارد.

استقلالی دو آتیشه بودن مهران مستی
من افتخار این رو دارم که در رده جوانان با آقایان کاظم سید علیخانی و محمد پنجعلی در پرسپولیس کار کنم و شاگرد آنها باشم ولی یک استقلالی دو آتیشه هستم.

رونمایی اولین آلبوم مهران مستی
آلبوم رسمی مهران مستی با نام تو خوبی پس از مدت‌ها ممنوع الکاری عصر روز شنبه ۲۰ شهریور ماه ۹۵ در فرهنگسرای ابن سینا برگزار شد. در این مراسم مهران مستی دقایقی در مورد این آلبوم صحبت کرد و گفت : آلبوم تو خوبی چهار سال گذشته است و مجوز آن را سال ۹۳ دریافت کردیم و بنا به دلایلی این آلبوم پخش نشد و شاید صلاح نبوده و خدا خواسته که امسال منتشر شود

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سالی هاوکینز

ازدواج مهران مستی
مهران مستی ازدواج نکرده و مجرد است.

فعالیت های هنری مهران مستی

آلبوم ها:
دختر ایرونی
قاب عکس
با احساس
اطلسی
مست

تک آهنگ ها:
تصمیم با حضور تیوان و رفاهت
یادگاری
با من صادق باش با حضور مجید
حس خوب با حضور دی جی علی ای تو
آبی
شک و تردید
سخت نگیر
بازم غروب شد
لحظه های کاغذی
ضربه ی روحی
نبض رابطه
آروم آروم
دیگه نمیشه
جان جانم
دلگیر نمیشم
عشق تو با حضور نیما شمس
اسیری
وابسته ام

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی مهران مستی
5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه