بیوگرافی بهروز رهبری‌فر

5 سال پیش
بیوگرافی بهروز رهبری‌فر
4/5 - (27 امتیاز)

بیوگرافی بهروز رهبری‌فر به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

بهروز رهبری‌فر (زاده ۱۱ مرداد ۱۳۵۱ – تهران) بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس است. او اخیراً در سریال پژمان ساختهٔ سروش صحت ایفای نقش کرده‌است.

او هم اکنون مربی تیم فوتبال امید پرسپولیس است.

زندگینامه بهروز رهبری‌فر

بیوگرافی بهروز رهبری‌فر

 

فعالیت ورزشی

رهبری فر در سال ۱۹۹۳ زیر نظر علی پروین به پرسپولیس پیوست و نه فصل برای این تیم بازی کرد. در آغاز لیگ برتر ۸۳–۱۳۸۲، اکبر غمخوار ریاست باشگاه را بعهده گرفت و به اصلاحات جدیدی پرداخت؛ در این اصلاحات، بازیکنانی مانند رهبری فر که روابط گرمی با علی پروین داشتند، کنار گذاشته شدند. به همین دلیل رهبری فر پرسپولیس را ترک کرد و به پاس تهران پیوست. تنها گلی که او که برای پاس تهران به ثمر رساند، مقابل پرسپولیس و از روی نقطهٔ پنالتی بود.

حاشیه ها

رشوه به داوران

بهروز رهبری فر مدافع قدیمی پرسپولیس و استیل آذین صحبت های جالبی پیرامون حاشیه های فوتبال و دلیل دوری خود از مربی گری را مطرح کرد. او که در برنامه مدال صحبت می کرد درباره خرید بازیکن حریف در بخش ابتدایی صحبت های خود گفت: بسیاری از دوستان من بابت مطرح کردن این صحبت ها انتقاد می کنند اما من می گویم باید گفته شود تا این مسائل از فوتبال پاک شود.

داور و بازیکن حریف را می خریدند. دروازه بان شموشک ما به هر سمتی می زدیم به سمت دیگر می رفت. ما فکر می کردیم او مشکل دارد و شاید یک ماهیگیر درون دروازه است. برابر تراکتورسازی دقیقه ۱۰ بازیکن حریف زیر پای بازیکن ما زد تا اخراج شود. اگر ما این ها را بگوییم، کمک کردن است. من چون به چشم دیدم اینها را می گویم

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ایسکو

وی در ادامه درباره مباحث مربوط به جادوگری خاطر نشان کرد: به تدارکات خودمان می گفتند که در چهار طرف زمین چه چیزی را چال کنند یا درون دروازه حریف چه کاری انجام دهد. من شب ها می ترسم جن به سراغم بیاید وقتی با این مسائل رو به رو شدم.

رهبری فر که مدتی مسئول تیم امیدهای پرسپولیس بود درباره فساد در تیم های پایه اضافه کرد: می گفتند بچه پولدار را در تیم پایه ها بردار و بازیکن بی پول را کاری نداشته باش اما این ها برای من مهم است. باید افراد دلسوز بر سر کار بیایند. بازیکنی بود مانند جواد نکونام با توانایی بالا اما کفش او باز بود و نهار تنها یک سیب زمینی داشت اما آقای طاهری یک بازیکن سفارشی به ما معرفی کردند که حتی کفش فوتبال را تشخیص نمی داد و با کفش کشتی به محل تمرین می آمد اما من او را رد کردم اما سپس از باشگاه زدند و گفتند که ایشان را آقای طاهری معرفی کرده و چرا او را رد کردید.

صحبت های پایانی رهبری فر درباره داوری ها بود: بعضی داورها افتخار می کنند که علیه استقلال و پرسپولیس سوت بزنند. البته اشتباه داوری هست اما داورهای ما شریف هستند. بروید و فوتبال پایه را ببینید تا فکر نکنید من دروغ می گویم.

بازیکن سابق استیل آذین در پایان صحبت های خود درباره داوری، گفت: ما در استیل آذین داور را می خریدیم. داور از ما ۱۰۰ میلیون در هتل استقلال پول به دلار گرفت که ما بازنده نشویم اما ما باختیم. بعد که به او اعتراض کردیم او به ما گفت شما که زمین نخوردید من پنالتی بگیریم و زمانیکه فیلم مسابقه را دیدیم، متوجه شدیم حق با اوست.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فرهاد ظریف

ماجراهای کتک خوردن از علی پروین

بهروز کلاً اهل شوخی و خنده است. با او که باشید، از خنده دل درد می گیرید از بس روحیه اش بالاست. رهبری فرد برنامه ۹۱ را ندیده بود اما ماجرای نظرسنجی را می دانست و گفت:حق علی کریمی بود محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس شود. او پسر خوبی است اما نمی تواند حرف های دلش را به خوبی به زبان بیاورد و این موضوع، تنها نقطه ضعف علی است. اصلاً حق هر ۵ نفر بود.

ما هم که کشک هستیم! ولی من اگر می خواستم در این نظرسنجی

شرکت کنم، به احمدرضا عابدزاده رأی می دادم. او که با کسب ۶ قهرمانی، همچنان پرافتخارترین بازیکن پرسپولیس به شمار می رود، برای انتخابش، دلیل داشت:احمدرضا کاپیتان همه ما بود. کسی را سراغ ندارم که عابدزاده را دوست نداشته باشد. قوت قلب همه مان بود، بعد از مرحوم حجازی تا ظهور عابدزاده، هیچ دروازه بان مطمئنی به تیم ملی نرسید، بعد از عابدزاده هم می بینید که همه نام ها زیر سایه اش هستند.

رهبری فرد در مورد محبوبیت بالای عابدزاده در میان مردم می گوید:

محبوبیت عابدزاده روی سکوهای ورزشگاه وحشتناک بود. طوری

مردم تشویقش می کردند که سقف رختکن پرسپولیس زیر پای

هواداران می لرزید. ما با شعار عابدزاده، عابدزاده از پله های ورزشگاه

بالا می آمدیم و به زمین می رفتیم. این محبوبیت، الکی به دست نیامد،

عابدزاده برای همه پرسپولیسی ها زحمت کشید اما چون علی کریمی

به تازگی فوتبالش را به اتمام رسانده، بیشتر رأی آورد.

البته کریمی نسبت به دایی، باقری و مهدوی کیا بیشتر

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ابراهیم آشتیانی

در پرسپولیس ماند و طبیعی است که محبوب تر هم باشد.»

بهروز در نهایت یک خاطره بامزه هم تعریف کرد تا با خنده،

تماس را قطع کنیم:عابدزاده از علی پروین هم محبوب تر

بود. یک بار پروین داشت خاطره تعریف می کرد، حواسش

نبود که ما هم مشغول شنیدن آن هستیم. پروین گفت محمد،

پسرش وقتی بچه بود، به او تکه کاغذی داده تا از عابدزاده امضا

بگیرد. علی آقا هم افتاده به جان محمد و تا می خورد، کتکش

زده بود! بله، عابدزاده اینطوری محبوب بود.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی بهروز رهبری‌فر
4/5 - (27 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه