بیوگرافی شاهرخ بیانی

3 سال پیش
بیوگرافی شاهرخ بیانی

بیوگرافی شاهرخ بیانی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

شاهرخ بیانی (زاده ۱۰ دی ۱۳۳۹ – تهران) بازیکن سابق فوتبال اهل ایران و باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال است. او برادر شاهین بیانی است.

زندگینامه شاهرخ بیانی

بیوگرافی شاهرخ بیانی

فعالیت ورزشی

او جزو ۱۴ نفری بود که در سال ۶۵ و هنگام بازی‌های

آسیایی ۱۹۸۶ در اعتراض به کادر فنی تیم ملی، از این

تیم استعفا داد. او در آبان ماه ۶۸ با دعوت علی پروین

به تیم ملی برگشت.

تاوان حضور در پرسپولیس

وی می گوید :

در باشگاه اختلافی پیش آمد بین و من و آقای مراغه چیان که آن زمان کاپیتان تیم بودند. علتش هم زمین‌هایی بود که در سعادت آباد می خواستند به بازیکنان بدهند. خود آقای مراغه‌چیان گرفته بود اما به بازیکنان نگفته بود. به خاطر همین من به عنوان نماینده بازیکنان با ایشان اختلاف نظر پیدا کردم. البته خوب نیست بعد از این همه سال این ماجرا باز شود اما من هم تاوان زیادی دادم.

به هر حال کار به درگیری فیزیکی کشیده شد و من اعلام کردم یا جای من است و یا جای ایشان. البته اینها قشنگ نیست که باز شود اما به هر حال باشگاه ایشان را انتخاب کرد و من را کنار گذاشت. اگر اشتباه نکنم آقای کردنوری مدیر بودند که من را بیرون کردند و گفتند ما شما را نمی خواهیم!

همان شب یک مجلس ختمی بود که من به همراه چند تا از بچه های تیم ملی آنجا رفتیم. ناصر محمدخانی، پنجعلی، درخشان و ضیا عرب شاهی آنجا بودند. اینها با من رفیق بودند. علی آقا(پروین) هم توی آن مجلس ختم بود و گفت من کار زمینت را انجام می دهم که یکی دوبار آمد و کار زمین را درست کرد بعد از آن پیشنهاد داد که به پرسپولیس بروم و من هم نمی توانستم نه بگویم چرا که از نظر اخلاقی علی آقا به من محبت کرده بود اگرچه آن زمین‌ها اصلا دیگر وجود نداشت و فهمیدیم اصلا زمین شهری نبوده و همه ماجرا دروغ بوده اما با این وجود دیگر نتوانستم به علی آقا نه بگویم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی امیر رضا خادم

سال بعد هم که برگشتم چرا که آقای مراغه چیان

از آنجا رفته بودند و استقلال هم که تیم خودم بود.

از بچگی استقلالی بوده‌ام و این بار هم که برگشتم

شاهین هم همینطور او هم استقلالی بود.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی شاهرخ بیانی
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه