بیوگرافی سحر محمدی

3 سال پیش
عکس اینستاگرام سحر محمدی

بیوگرافی سحر محمدی همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

سحر محمدی بروجردي خواننده ایرانی (زاده ۱۰ آبان ۱۳۶۷-تهران) در سبک موسیقی سنتی و از اعضای گروه ماه بانو است.

زندگینامه سحر محمدی

بیوگرافی سحر محمدی

وی در ترانه‌های گروه ماه بانو از جمله «ما را بس»، «گلرخ» و «جان عاشق»، از جمله خوانندگان اصلی است. در ابتدا با پروژهٔ سخنی نیست با همکاری علی قمصری به شهرت رسید.

آغاز کار هنری

محمدی موسیقی را نزد افسانه رثایی، مهدی فلاح، ارشد طهماسبی، حميدرضا نوربخش،مسعود شعاری و محمدرضا لطفی فرا گرفته است.

حاشیه ها

ساختارشکنی سحر محمدی
وی جزو اولین خواننده های موسیقی سنتی بود که در این زمینه ساختارشکنی کرد و با ساخت موزیک ویدئو سر و صدای زیادی به پا کرد. ویدئوهایی که برای او حواشی زیادی هم به وجود آورد.

اساتید سحر محمدی
آموزش آوازد را نزد افسانه رثایی شروع کرد، و در محضر مهدی فلاح و حمیدرضا نوربخش و دور کوتاهی نزد محمد معتمدی را سپری کرد، سپس دورهای اموزشی تار و سه تار را نیز نزد استادانی مثل ارشد طهماسبی، محمدرضا لطفی، مسعود شعاری و سپهر لاجوردی طی کرد.

همکاری های سحر محمدی
محمدی همچنین با گروه موسیقی هزار آواز، بالوشان و وارک هم همکاری داشته است. او از جمله تک‌خوانان زن ایرانی است که در ایران فعالیت دارد. محمدی در بخش موسیقی اپرای حافظ و اپرای سعدی (در نقش حنونه خواهر منصور حلاج) هم همکاری داشته است. از جمله دیگر فعالیت‌های او، می‌توان به همخوانی با دیگر گروه‌های موسیقی و هنرمندان از جمله «گروه همنوازان حصار» اشاره کرد.

مطلب مرتبط:  بيوگرافی سوسن پرور

ورود به گروه ماه بانو سحر محمدی
در مهمانی نادر مشایخی بطور اتفاقی با استاد مجید درخشانی آشنا شد، که در نهایت موجب پیوست وی بعنوان تک خوان به این گروه بود می گوید: مجید درخشانی از جمله پیشکسوتانی بودند که با مهر تمام و بدوم چشم داشت دست من را مانند کودکی نوپا گرفتند و در این مسیر مرا از هرگونه حمایت و همراهی بی نصیب نگذاشتند.

انتشار موزیک ویدیو جنجالی سحر محمدی
او قطعه‌ ای برای «ماه‌بانو» به سرپرستی «مجید درخشانی» خواند تا برای کنسرت‌های بانوانی که قرار بود برگزار شود، تبلیغ کند. کار اما از شبکه‌های ماهواره‌ای سر در آورد. او، مجید درخشانی و دیگر اعضای گروه البته بارها اعلام کرده‌اند که این مسأله بدون اجازه و آگاهی آنها صورت گرفته؛ اما اتفاق رخ داده بود و این سرآغاز داستان‌ های دنباله‌ داری برای آنها شد از ممنوع‌ الفعالیتی گرفته تا ممنوع‌ الخروجی و حتی منع تدریس!

تبرئه از دادگاه سحر محمدی
شهریور ۹۴ گروه ماه بانو از دادگاه حکم تبرئه گرفت.

کشف حجاب سحر محمدی
سایت‌ هایی که با بی‌ رحمی تمام علیه من شایعه‌ سازی کردند و گفتند که من در خارج از کشور کشف حجاب کرده‌ام ! چرا باید چنین کاری بکنم ؟ من باید اگر حرفی دارم، از طریق هنرم بزنم یا گفتند در بزرگداشت خواننده‌ی لس‌ آنجلسی برنامه اجرا کرده‌ایم! در حالی که پیش از اینکه کلیپ‌ ها پخش شود، ما با تهیه‌کننده لندن برای کنسرت قرارداد بسته بودیم و اگر می‌خواستیم برنامه را لغو کنیم، باید خسارت زیادی پرداخت می‌کردیم؛ بنابراین کنسرت را بدون تبلیغات برگزار کردیم. اجرای مختصر و جمع‌ و جوری هم بود؛ اما بعد از برگشت یک عکس از پیچ شخصی یکی از دوستان لو رفت و همین مسأله بهانه‌ ای شد تا برخی از سایت‌ ها بیشترین هجمه را به من وارد کنند: از کشف حجاب تا رابطه‌‌ های آزاد و…

مطلب مرتبط:  بیوگرافی اودری مارنی

فعالیت های هنری سحر محمدی

آلبوم ها:
سخنی نیست

آهنگ ها:
ما را بس
گلرخ
آواز ابوعطا

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی سحر محمدی

 

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه