بیوگرافی امیرحسین مدرس

3 سال پیش
عکس اینستاگرام امیرحسین مدرس

بیوگرافی امیرحسین مدرس همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

امیرحسین مدرس (زادهٔ ۱۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران) مجری، خواننده، شاعر، نویسنده، خطاط و بازیگر ایرانی است.

زندگینامه امیرحسین مدرس

بیوگرافی امیرحسین مدرس

او از سال ۱۳۶۵ در صدا وسیما مشغول به کار است. فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی و دانش آموخته بازیگری از مرکز فیلمسازی وزارت ارشاد است، علاوه بر فعالیت تلویزیونی، دست به قلم دارد و شعر نیز می گوید.

آغاز کار هنری

من از سال ۱۳۶۶ در سن ۱۷ سالگی کارم را با گروه کودک نوجوان شبکه یک شروع کردم، بعد از ۴ – ۵ سال از شروع فعالیتت وارد رادیو شدم. از سال ۷۰ کار با با برنامه انتهای حضور به عنوان گوینده و بازیگر شروع کردم.

حاشیه ها

شهرت و حرفه های امیرحسین مدرس
بعد از اجرای برنامه متفاوت نیمرخ در دهه ۷۰ به خوبی شناخته شد. او همه فن حریف بود، دوره های بازیگری را گذرانده است، در تلویزیون نویسندگی کرده است، سردبیر روزنامه بوده، مجری گری کرده و ته صدایی در خوانندگی هم دارد. دست خط زیبایی دارد و گاهی شعر هم بگوید.

ازدواج اول و امیرحسین مدرس
امیرحسین مدرس در سال ۸۲ با دختری بنام نازنین اسکندری ازدواج کرد، این رابطه با یک پسر بنام ایلیا ۹ سال بیشتر دوام نیاورد و این دو در آخرای سال ۹۱ از یکدیگر جدا شدند.

ازدواج دوم و امیرحسین مدرس
امیرحسین مدرس در سال ۹۲ برای بار دوم با بهار بهاردوست ازدواج کرد. ازدواج من و بهار ازدواج دوم ماست و هر دو سال‌ ها پس از ازدواج اول‌ مان مجرد بودیم، آشنایی ما به واسطه یک دوست مشترک بود که ما را به هم معرفی کرد. بعد از آن رفت و آمد خانوادگی‌ مان شروع شد و چند ماهی به این شکل معاشرت داشتیم. تا اینکه تصمیم به ازدواج گرفتیم، مدرس با عاقدی سید محمد خاتمی تجدید فراش کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی امیر جدیدی

فرزندان امیرحسین مدرس
امیرحسین مدرس از همسر اولش یک پسر بنام ایلیا دارد، بهار بهاردوست هم از همسر اولش دو پسر بنام های پژمان و امیرحسین دارد.

موسیقی و خوانندگی امیرحسین مدرس
سال‌ هاست در زمینه موسیقی فعالیت می‌ کنم و تا به حال ۵ آلبوم موسیقی با صدای من منتشر شده است. سه‌ تار، تنبور و دف می‌ زنم. تعداد زیادی تیتراژ برنامه و سریال خوانده‌ ام و سال پیش هم در برج میلاد کنسرت داشتم، خوشبختانه از این کنسرت استقبال شد و اجرایی خوب و حرفه‌ ای داشت.

علایق دو نفره امیرحسین مدرس
بهار بهاردوست : علایق مشترک زیادی داریم. هر دو عاشق سفر هستیم؛ ه خصوص دیدن اماکن تاریخی و شهرهای پر قدمت مورد علاقه‌ مان است.

زندگی در دل مردم امیرحسین مدرس
ارتباطم با مردم خیلی خوب است و از بودن در جمع مردم لذت می‌ برم من به راحتی وارد قهوه‌ خانه می‌ شوم و چای می‌ خورم یا وارد ساندویچ‌ فروشی‌ های بدون میز و صندلی می‌ شوم و ایستاده ساندویچ می‌ خورم. به طباخی و کله‌ پاچه‌ فروشی هم می‌ رویم و سیراب شیردان می‌ خوریم. من مغز قلم خیلی دوست دارم و اگر به رستورانی بریم که در غذای‌ مان قلم باشد آن قدر آن را به قاشق می‌ کوبم تا مغزش را بخورم این مواقع بهار می‌ گوید : وای خاک به سرم زشته (خنده)

عشق به بازیگری امیرحسین مدرس
مدرس : بازیگری را خیلی دوست دارم اما دلم نمی‌ خواهد به هر قیمتی در این عرصه حضور داشته باشم و از آنهایی نیستم که دوست داشته باشم حتما در کارهای تصویری دیده شوم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ‏رومن دوریس‏

فعالیت های هنری امیرحسین مدرس

بازیگری:

سینما
نرگس مست (۱۳۹۵)
در امتداد شهر (۱۳۸۹)
ما همه گناهکاریم (۱۳۸۹)
گرگ و میش (۱۳۸۵)

تلویزیون
نیمرخ (مجری)
راستش را بگو
یوسف پیامبر
یادآوری
ستاره های سربی
سیر و سرکه
مسابقه هوش برتر (مجری)

خوانندگی:
آلبوم ماه نی
آلبوم خورشید (۱۳۹۰) (با دکلمهٔ امین تارخ)
آلبوم روز رستاخیز (۱۳۹۱)
تیتراژ پایانی مسابقه هوش برتر
تیتراژ مجموعه تلویزیونی متهم گریخت
تیتراژ مجموعه تلویزیونی عید امسال
تیتراژ مجموعه تلویزیونی خوش‌نشین‌ها
تیتراژ مجموعه تلویزیونی آئینه
تئاتر غبار

نماهنگ:
نو سفر (نماهنگ)

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی امیرحسین مدرس
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه