بیوگرافی صادق محرمی

6 سال پیش
بیوگرافی صادق محرمی
4.9/5 - (57 امتیاز)

بیوگرافی صادق محرمی و داستان زندگی و عکس های اینستاگرامی وی
صادق محرمی (زاده ۱۲ اسفند ۱۳۷۴ – هشتپر) یک بازیکن فوتبال است که در پست دفاع راست برای باشگاه فوتبال دینامو زاگرب در لیگ برتر فوتبال کرواسی بازی می‌کند.

زندگینامه صادق محرمی

بیوگرافی صادق محرمی

فعالیت ورزشی صادق محرمی

ملوان
صادق محرمی ۳۳ بازی برای ملوان در دوران سربازی انجام داده است.

پرسپولیس
صادق محرمی در اولین تجربه حضورش در پرسپولیس توانست رقبای بزرگی همچون ۲ ملی پوش در پست خود یعنی رضاییان و ماهینی را هم پشت سر بگذارد و به عنوان دفاع راست سرخپوشان در لیگ برتر بازی کند؛ برانکو با بازی دادن به محرمی اعتماد به نفس و تجربه لازم را به وی داد و نمایش قابل قبول صادق محرمی در پرسپولیس خود گویای مثبت بودن اعتماد برانکو به وی می باشد. صادق محرمی در اولین سالی که در پرسپولیس حضور داشت توانست به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران برسد.

حاشیه ها

حضور در لیگ قهرمانان آسیا
محمد انصاری، مدافع میانی ملی پوش پرسپولیس بازیکنی بود که توانست در جمع تیم منتخب آسیا در مرحله یک هشتم حضور یابد و همچون سری قبل بار دیگر در کنار حسین ماهینی و صادق محرمی قرار گیرد.

رقابت با رامین رضاییان و حسین ماهینی
وی درباره جایگاه خودش در سمت راست تیم پرسپولیس بیان کرد:خداراشکر می کنم که در این چند بازی عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم باز هم مثمر ثمر باشم و به تیم کمک کنم.
مدافع پرسپولیس درباره رقابت با سایر بازیکنان در پرسپولیس افزود:رقبای من ملی پوش و قدرتمند هستند. خداراشکر که شرایطی پیش آمد تا بتوانم بازی کنم و برای تیمم مثمرثمر باشم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فرانکو آرمانی

سابقه ملی

نوجوانان ایران
صادق محرمی ۲۵ بازی رسمی برای تیم ملی نوجوانان ایران انجام داده‌است.

جوانان ایران
صادق محرمی توسط علی دوستی‌مهر برای نخستین بار به تیم ملی جوانان دعوت شد؛ او ۶ بازی رسمی برای تیم ملی جوانان ایران انجام داده و یک گل هم به ثمر رسانده‌است.

امید ایران
صادق محرمی از فصل ۲۰۱۷ تاکنون عضو تیم ملی فوتبال امید ایران است؛ او سابقه بازی در مسابقات فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا با تیم ملی امید را دارد.

افتخارات ورزشی صدق محرمی

پرسپولیس

لیگ برتر
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۶–۱۳۹۵
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶

سوپر جام
قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۹۶

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی صادق محرمی
4.9/5 - (57 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه