بیوگرافی امیرحسین اصلانیان

5 سال پیش
بیوگرافی امیرحسین اصلانیان
2.4/5 - (40 امتیاز)

بیوگرافی امیرحسین اصلانیان به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

امیرحسین اصلانیان (زاده ‎۲۵ آذر ۱۳۵۸ – تهران بازیکن سابق فوتبال ایرانی است. وی در باشگاه‌های مطرح پرسپولیس و پیکان سابقه بازی دارد.

زندگینامه امیرحسین اصلانیان

بیوگرافی امیرحسین اصلانیان

فعالیت ورزشی

همچنین این بازیکن عنوان آقای گلی لیگ دو در سال ۱۳۷۹ و افتخار دعوت به تیم ملی توسط جلال طالبی رادر کارنامه خود دارد.

سانحه تصادف

سال ۱۳۸۲ وی در جاده محمودآباد در شمال کشور دچار سانحه تصادف گردید تا از ناحیه پا آسیب ببیند و در چند ناحیه دیگر از بدنش دچار شکستگی شد. پس‌ازاین رخداد مدتی از دنیای فوتبال دور شد تا پس از دوره درمان برای برگشت به دوران آمادگی تصمیم گرفت راهی باشگاه لیگ برتری پیکان شود. اما به‌هیچ‌وجه نتوانست به دوران اوج فوتبالش بازگردد.

نسل سوخته فوتبال

وی می گوید :

دوران فوتبال حرفه‌ایی ۱۰-۱۲ سال هست و چیزی بود که من می‌دونستم. ولی این‌که تو ۲۳-۲۴ سالگی بخاطر آقای بگوویچ و یک‌سری از بازیکن‌های بزرگ که اون سال بودن فوتبالم تموم شه رو هرگز نخواهم بخشید و مدیریت بسیار ضعیف اون سال که چند بار مراجعه کردم که اگه ما مشکل داریم بگید مشکل ما چیه که نگفتن و خورد به تعطیلات ۲۲ بهمن و عازم سفر شمال شدیم. تصادف برامون پیش اومد، البته مقصر هم نبودیم. متاسفانه شکستگی ران پیدا کردم و تا این رو درست کنم و مجدد بتونم تو لیگ برتر بازی کنم حدود ۲ سال طول کشید ولی اون ۲ سال من رو پیر کرد.

ماجرای ترک پرسپولیس

من تو پرسپولیس ۲ سال اول عشق می‌کردم از جو تیم، همه با هم دوست بودیم و همه هوای من رو داشتن. نمی‌دونم یکدفعه چی شد یک سری‌ها با من بد شدن و علتش می‌شه گفت مطبوعات بودن.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی یدالله کارگرپیشه

پیکان بعد از دورانی بود که طی اون تصادف آسیب شدید دیدم. افسرده گوشه خونه افتاده بودم و نمی‌تونستم راه برم. یک روز تصمیم گرفتم همت کنم و پام رو خوب کنم. مثل یک آدم معمولی رفتم تیم پیکان تست دادم، این از نظر فیزیکی بود و از نظر فوتبالی یک مربی خارجی اومد که دیگه سابقه آدمها رو نگاه نمی‌کنه و از من خوشش اومد و قرارداد ۳ساله بستن ولی همون فشار و استرس که تو پرسپولیس برام پیش اومد، آخر فصل باعث شد یک حمله قلبی بهم بشه و خودم، خودم رو زنده نگه داشتم. اون سال پیکان یکی از بهترین سال‌های زندگیم بود به خاطر این که من بازی زنده زیاد کردم ولی این که مردم دوباره من رو ببینن جلوی استقلال و پرسپولیس هدیه خدا بود و من اونجا احساس کردم به چیزی که می‌خواستم رسیدم.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی امیرحسین اصلانیان
2.4/5 - (40 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه