بیوگرافی حجت حق‌وردی

6 سال پیش
بیوگرافی حجت حق‌وردی
4.8/5 - (68 امتیاز)

بیوگرافی حجت حق‌وردی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

حجت حق‌وردی یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای باشگاه فوتبال پیکان تهران در لیگ برتر فوتبال ایران و در پست مدافع بازی می‌کند.

زندگینامه حجت حق‌وردی 

بیوگرافی حجت حق‌وردی

فعالیت ورزشی

وی همچنین سابقهٔ دعوت شدن به تیم ملی فوتبال امید ایران را در کارنامه دارد.

شایعه بازی در پرسپولیس

پرسپولیس درحالیکه مشکلات زیادی از نظر نفری دارد و با جدایی و مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنانش روبرو شده است، در نقل و انتقالات نیم فصل قصد دارد علاوه بر مهدی شیری، مهدی شریفی، سروش رفیعی و مهدی ترابی که تا کنون به خدمت گرفته، نفرات دیگری هم جذب کند تا با تمام قوا راهی نیم فصل دوم شود.

پس از اینکه محمد انصاری در دیدار با کاشیما آنتلرز مصدوم شد و مشخص شد از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده است سرخپوشان به فکر جذب یک مدافع میانی افتاده‌اند که گزینه اصلی برانکو از تیم پیکان می‌آید.

حجت حقوردی، مدافع پیکان که از بهترین مدافعان میانی لیگ برتر تا اینجای کار بوده است، از نفرات مورد توجه برانکو است و سرخپوشان قصد دارند از نیم فصل دوم او را به خدمت بگیرند.

پیکانی های راه یافته به پرسپولیس

پیش از این گادوین منشا و سیامک نعمتی فصل گذشته

از پیکان به پرسپولیس آمدند و مهدی شیری هم از نیم

فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود و اگر حق

وردی هم جذب شود، چهارمین شاگرد جلالی خواهد بود که به پرسپولیس خواهد رفت.

حقوردی یکی از عوامل اصلی عملکرد موفق خط دفاعی پیکان و ۵ کلین‌شیت این تیم در طول ۱۱ هفته بوده است. پیکان در حال حاضر با ۹ گل خورده بعد از پرسپولیس و پدیده و هم دریف سپاهان کمترین گل خورده را دارد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ابراهیم اسدی

این بازیکن ۲۵ ساله مشهدی است و از ابوملسم فوتبالش را شروع کرد و پس از آن به ذوب آهن رفت و حالا از فصل گذشته بازیکن پیکان محسوب می‌شود.

در فصل نقل و انتقالات حقوردی مورد توجه استقلال قرار داشت ولی در نهایت آبی‌پوشان با او به توافق نرسیده و به سراغ محمد دانشگر رفتند.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی حجت حق‌وردی
4.8/5 - (68 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه