بیوگرافی سیاوش یزدانی

6 سال پیش
بیوگرافی سیاوش یزدانی
1.4/5 - (86 امتیاز)

بیوگرافی سیاوش یزدانی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سیاوش یزدانی (زادهٔ ۱۲ اسفند ۱۳۷۰ در مشهد) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع میانی و دفاع چپ برای باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

زندگینامه سیاوش یزدانی 

بیوگرافی سیاوش یزدانی

فعالیت ورزشی

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه فوتبال سیاه‌جامگان و باشگاه فوتبال پیکان تهران اشاره کرد. از فصل هفدهم لیگ برتر و در زمان کرانچار از تیم پیکان به سپاهان منتقل شد. در فصل هجدهم یکی از بازیکنان مورد علاقه ی امیر قلعه نویی بود که عملکرد خوبی از خود بجا گذاشته است . وی در اصفهان بازیکن محبوبی است و به عنوان هادی عقیلی دوم شناخته میشود

صحبت درباره دعوت به تیم ملی

مدافع میانی سپاهان در باره تساوی این تیم مقابل استقلال خوزستان می گوید: «این بازی از لحاظ تیمی افتضاح بودیم. شاید حقمان مساوی هم نبود. یک تیم بزرگ باید به راحتی بازی هایی مثل بازی مقابل استقلال خوزستان را از دست ندهد. البته این را هم باید در نظر بگیرید که این تیم در چند سال اخیر بدترین نتایج را گرفته و هم تیم و هم بازیکنان خیلی آسیب شخصیتی دیده اند و طول می کشد تا تیم به شرایط آرمانی برگردد.

باز هم خدا را شکر تیمی که پارسال چهاردهم شده و شرایط خوبی نداشت، توانستیم امسال را با صدرنشینی تمام کنیم ولی می توانستیم خیلی بهتر نتیجه بگیریم. شاید خیلی وقت ها اگر تمرکز بیشتری داشتیم می توانستیم بهتر نتیجه بگیریم.» او حرفهای در باره نیم فصل دوم رقابت ها دارد:«نیم فصل دوم دو برابر نیم فصل اول باید تلاش کنیم تا به هدف هایمان برسیم. من واقعا خوشحالم که در سپاهان هستم و از لحظه لحظه بازی در این تیم لذت می برم. در مورد قهرمانی نیم فصل هم باید بگویم که این قهرمانی اصلا خوشحالی ندارد و ما باید با تمام توان برای نیم فصل دوم آماده شویم.»

مطلب مرتبط:  بیوگرافی تونی آدامز
یزدانی اشاره ای به دعوت نشدنش به تیم ملی دارد:

«چهار سال است که در لیگ برتر بازی می کنم. روز به روز بهتر شدم. هر کسی در زندگی اش آرزوهایی دارد.

در این چند وقت، با توجه به بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شدند

، فکر می کنم لیاقت داشته ام تا یک بار به تیم ملی دعوت شوم و

جو تیم ملی را ببینم و ببینم مربیان از من چه می خواهند. من

تلاشم را کرده ام، به نظرم حداقل حقی که داشته ام، یک بار حضور در اردوی تیم ملی بوده است، اما نظر مربی تیم ملی اینگونه نبوده. الان هم که در تیم ملی نیستم برای تیم ملی از صمیم قلبم آرزوی موفقیت دارم. به هر حال سرمربی تیم ملی برای تمام فوتبالیست ها باعث افتخار است و الان هم که این ها را می گویم فقط حرف های دلم بود که خواستم مربیان تیم ملی هم اگر این مصاحبه را می خوانند، بدانند.»

این مدافع سپاهان درباره داوری رقابت ها معقتد است:

«همه دیدند که در دو بازی اخیر چه بلایی سر تیم ما

آمده و من دوست ندارم زیاد در مورد این داستان ها

صحبت کنم ولی چیزی که وجود دارد، اینکه اصلا شرایط

داوری ما خوب نیست.»

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سیاوش یزدانی
1.4/5 - (86 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه