بیوگرافی محمد نادری

5 سال پیش
4.5/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی محمد نادری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

محمد نادری (زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۷۵ در تبریز اصالتاً شهر شال از توابع شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین) بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست مدافع به صورت قرضی برای باشگاه فوتبال پرسپولیس بازی می‌کند.

 زندگینامه محمد نادری

بیوگرافی محمد نادری

فعالیت ورزشی

وی سابقهٔ بازی در تیم‌های سایپا و مقاومت تهران و نساجی مازندران و تراکتور سازی تبریز هم در کارنامه دارد.

باشگاه کورتریک

او در سال ۲۰۱۸ از تراکتور سازی جدا و راهی اروپا شد. او تیم کورتریک را انتخاب کرد و با قراردادی ۴ ساله به این تیم پیوست.

پرسپولیس

او دوباره به ایران بازگشت و در سال ۲۰۱۹ در نقل و انتقالات نیم فصل با قراردادی قرضی از کورتریک بلژیک به مدت ۶ ماه به پرسپولیس پیوست.

پرسپولیس با محمد نادری قرارداد امضا کرد تا خاطر برانکو از بابت حضور دفاعی درجه یک، جمع شود. نادری شبیه‌ترین بازیکن به محمد انصاری است. بازیکنی که توانایی بازی در دو منطقه از دفاع را دارد. او زمانی که با نساجی در لیگ یک بود، به عنوان دفاع چپ این تیم نمایش خوبی داشت. نمایش او به قدری متفاوت بود که فصل بعد از آن، مدافع فیکس تراکتورسازی در لیگ برتر شد. البته با این تفاوت که دست یحیی گل‌محمدی برای انتخاب مدافع میانی خالی بود و نادری را از سمت چپ به قلب دفاع انتقال داد. فصل گذشته نادری ۴ بازی برای تراکتور در پست دفاع چپ بازی کرد و ۲۱ حضور دیگرش به عنوان مدافع میانی بود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی جبرئیل سیدیبه
تکنیک

نادری که ذاتا بازیکنی پا به توپ و نسبتا تکنیکی بود، برای حضور در قلب دفاع، وسوسه دریبل زدن را در خودش کشت. این بازیکن فصل گذشته، میانگین ۰.۴ دریبل در هر بازی را ثبت کرد که بیشتر دریبل‌هایش هم در ۴ مسابقه‌ای بود که به عنوان دفاع کناری بازی کرد. این بازیکن ۲۲ ساله که در فهرست بازیکنان زیر ۲۳سال پرسپولیس قرار می‌گیرد و سهمیه‌ای از لیست بزرگسالان این تیم را پر نمی‌کند، در بازی هم عنصر جوانی‌اش را به خوبی نشان می‌دهد. محمد نادری از فعال‌ترین بازیکنان حاضر در مسابقات است و در هر بازی تراکتور به طور میانگین ۷ عملکرد دفاعی ثبت می‌کرد.

معدلِ موفقیت در ۱.۳نبردهوایی، ۱.۴توپ‌گیری و نیم‌شوت در هر مسابقه از دیگر آمارهایی است که نادری در تراکتورسازی ثبت کرد. نادری نسبتا خشن‌ هم هست و فصل گذشته ۴بار با کارت زرد و یک مرتبه هم با کارت قرمز داور جریمه شد. جالب است که همه این کارت‌ها در بازه ۷ هفته‌ای توسط او دریافت شد.

محمد نادری یک پتانسیل مهم برای برانکو را هم در فوتبالش دارد. نادری فصلی که در تراکتوسازی بود، ۸۰ درصد از پاس‌هایش به مقصد رسید و دقت بالای پاس، از مهم‌ترین دلایلی است که پروفسورِ پرسپولیس روی او دست گذاشت.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی محمد نادری
4.5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه