بیوگرافی سجاد آقایی

5 سال پیش
3.5/5 - (8 امتیاز)

بیوگرافی سجاد آقایی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سید سجاد آقایی (زادهٔ ۲۸ اسفند ۱۳۷۷) اراک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم با شماره ۹۹ برای باشگاه فوتبال استقلال تهران بازی می‌کند.

زندگینامه سجاد آقایی 

بیوگرافی سجاد آقایی

فعالیت ورزشی

سجاد آقایی از بازیکنان تیم استقلال است که با قراردادی ۵ ساله به استقلال پیوست.

سجاد آقایی برای اولین بار در بازی فصل ۱۳۹۶–۹۷ مقابل پیکان در ترکیب قرار گرفت.

حاشیه ها

سجاد آقایی یکی از دو جوان پرحاشیه روزهای گذشته اردوی استقلال این فرصت را پیدا کرد تا دقایقی مقابل السد در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن شماره ۹۹ به میدان برود بلکه حضور او بتواند در ساختار تهاجمی به داد آبی ها برسد. تجربه ای بزرگ برای این بازیکن در ابتدای راه فوتبال حرفه ای خود در یکی از پرطرفدارترین باشگاه های ایران و آسیا گرچه رفتارهای او در لحظات پایانی نه تنها امیدی برای درخشش بیشتر از او ایجاد نکرد بلکه نگرانی ها را به اوج خود رساند.

سجاد آقایی چند روز بعد از آن صحنه شادی گل عجیب در فولادشهر از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود اما با این وجود شفر از او در فهرست آسیایی خود بهره برد تا دقایقی به او مقابل السد میدان بدهد، تجربه ای که باز هم نشان داد این بازیکن جوان تسلطی روی رفتارهای خود ندارد و خیلی زود از کوره در می رود.

جوان پرحاشیه استقلالی ها در دقایق پایانی بازی با السد هم با بازیکن حریف درگیر شد هم آخر بازی به سمت داور چینی رفت و شدیدا اعتراض کرد گویی بزرگ تر از او در استقلال برای اعتراض به داور کسی نیست! دیدن این صحنه ها آن هم از جوانی مثل آقایی که تازه در ابتدای راه فوتبال حرفه ای خود است اصلا خوشایند نیست و مسلما اگر شفر و استقلالی ها با او برخورد نکنند تا رفتارش تغییر کند به زودی شاهد محو زودهنگام این جوان مستعد از سطح اول فوتبال حرفه ای خواهیم بود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رومن بورکی
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سجاد آقایی
3.5/5 - (8 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه