بیوگرافی وحید نامداری

5 سال پیش
بیوگرافی وحید نامداری
3.2/5 - (4 امتیاز)

بیوگرافی وحید نامداری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

وحید نامداری (زادهٔ ۶ تیر ۱۳۷۹ در دزفول) بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست هافبک برای باشگاه فوتبال استقلال خوزستان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

زندگینامه وحید نامداری 

بیوگرافی وحید نامداری

فعالیت ورزشی

وی همچنین برای تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران بازی کرده‌است.

بخشی از مصاحبه بعد از بازی با پرسپولیس

بازی با پرسپولیس چطور بود؟

انصافا مقابل پرسپولیس که تیم اول فوتبال ایران است یک نمایش خوب را استقلال خوزستان داشت. خیلی خوب کار کردیم و اگر اخراجی نمی‌دادیم شرایط خیلی فرق می‌کرد. در نیمه اول کاملا جلوی حملات پرسپولیس را گرفته بودیم و حتی این شانس را داشتیم که گل هم بزنیم که مهاجم ما با بی‌دقتی به بیرون زد. اخراجی تیم ما را به‌هم ریخت و باور کنید حتی ۱۰ نفره هم این شانس را داشتیم که به پرسپولیس گل بزنیم. به نظرم در کل ما نباید دست خالی از این بازی بیرون می‌آمدیم و حق‌مان گرفتن حداقل یک امتیاز بود.

اما در آن صحنه تک به تک که موقعیت گل شما بود همه اعتقاد داشتند خطا بود.

اگر به گفتن باشد که گل دوم پرسپولیس هم آفساید بود و داور آن را نگرفت. فوروارد ما هم تک به تک شده بود با دفاع پرسپولیس و داور خطا نگرفت و این شانس را داشتیم که گل بزنیم. اگر آن گل می‌شد پرسپولیس کاملا بهم می‌ریخت و می‌توانستیم در این بازی نتیجه بگیریم.

دو تیم درگیرانه بازی کردند و تو هم با شجاع خلیل‌زاده خیلی درگیر بودی؟

مطلب مرتبط:  بیوگرافی محمد دانشگر

من بازی خودم را می‌کردم و کاری به کسی نداشتم اما شجاع می‌گفت هیچ‌کس نباید به من بخورد. مدام با داور و بازیکنان صحبت می‌کرد و هرطور که دلش می‌خواست حرف می‌زد.

اما تو هم خیلی درگیرانه بازی می‌کردی و حتی باعث شد سروش رفیعی با تو صحبت کند؟

سروش رفیعی برای من احترام زیادی دارد و حتی خودم بعد خطایی که روی ترابی کردم از او معذرت خواستم چون از عمد نبود. شجاع فحش می‌داد و من اعصابم به‌هم ریخته بود و رفتاری که با او کردم در شأن و شخصیت او بود که در این مسابقه نشان داد. من که پدرکشتگی با او نداشتم چون در بازی با هم برخورد داشتیم و شجاع به سمت من آمد. البته شجاع و شخصیت او را همه می‌شناسند و نیازی به گفتن من نیست چون رفتارهایی می‌کرد که برای من واقعا عجیب بود.

با اینکه خیلی مشکل دارید اما تیم‌تان خوب فوتبال بازی می‌کند.

باور کنید خیلی بدشانس هستیم. اگر چند بازی آخر ما را نگاه کنید خودتان به خوبی می‌بینید چقدر خوب بازی کردیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم این بدشانسی‌ها را جبران کنیم.

کارتان سخت است و این را تو و همه بازیکنان می‌دانید. به نظرت استقلال خوزستان ماندنی می‌شود؟

قطعا کار سختی داریم اما همه تلاش‌مان این است که با قدرت کار را پیش ببریم و این تیم در لیگ ماندنی شود.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی وحید نامداری
3.2/5 - (4 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه