بیوگرافی کوستاس مانولاس

3 سال پیش
بیوگرافی کوستاس مانولاس

بیوگرافی کوستاس مانولاس به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

کونستانتینوس «کوستاس» مانولاس (یونانی: Κωνσταντίνος Μανωλάς؛ زاده ۱۴ ژوئن ۱۹۹۱) بازیکن فوتبال اهل یونان و مدافع میانی کنونی باشگاه فوتبال آ.اس. رم است.

زندگینامه کوستاس مانولاس 

بیوگرافی کوستاس مانولاس

فعالیت ورزشی

وی همچنین در تیم ملی فوتبال یونان بازی کرده‌است.

قاتل بارسا

مانولاس با گلی که چند ماه پیش در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به بارسلونا زد، باعث حذف آبی و اناری ها و صعود رم به نیمه نهایی شد. گل او موجی از شادی را نیز به میان هواداران رئال آورد و گفته می شود که فردا پیش از شروع بازی رم و رئال در برنابئو، قرار است از مانولاس به شکل ویژه ای تقدیر کنند.

مانولاس در مورد قهرمانی رئال گفت:« بدون شک رئال شایسته قهرمانی بود و کسی نمی تواند خلاف این را ادعا کند. رئال بهترین تیم دنیاست با بازیکنانی فوق العاده. آنها سه دوره متوالی قهرمان شده اند که یک رکورد است و بعید می دانم تیمی بتواند به آن برسد. رئال پر از بازیکنان با شخصیت و اعتماد به نفس بالاست و بیهوده نیست که رکوردهایی دست نیافتنی به ثبت می رساند.»

استقبال هواداران رئال:« جدی؟ این را از شما می شنوم. می دانم که در میان هواداران رئال، بازیکنی محبوب هستم ولی نمی دانم قرار است از من استقبال بشود. بی صبرانه منتظر بازی در برنابئو هستم که یکی از بهترین ورزشگاه های دنیاست. قطعا همه تلاشم را برای موفقیت رم خواهم کرد.»

معجزه برابر بارسا:« باور نکردنی بود و شاید دیگر مشابهش رخ ندهد. جبران شکست ۴-۱بازی رفت و زدن سه گل به بارسای مسی، سوارز، پیکه و…. را کسی باور نمی کرد اما ما بازیکنان رم، اطمینان داشتیم که می توانیم بارسا را حذف کنیم. بدون شک گلم به بارسا تاریخی بود و شاید دیگر بهتر از آن گل را در دوران فوتبالم نزنم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مارک بارترا

احساسی که داشتم وصف ناشدنی است. هزاران پیغام به خصوص از هواداران رئال دریافت کردم که از آنها ممنونم.»

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کوستاس مانولاس
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه