بیوگرافی محمد کشاورز

5 سال پیش
بیوگرافی محمد کشاورز
3.6/5 - (5 امتیاز)

بیوگرافی محمد کشاورز به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

محمد کشاورز نصرآبادی (زاده ۵ ژوئیهٔ ۱۹۸۲) یک بازیکن فوتسال اهل ایران است. از جمله افتخارات او بهترین بازیکن فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۱ است.

زندگینامه محمد کشاورز 

بیوگرافی محمد کشاورز

فعالیت ورزشی

محمد کشاورز در چهار دوره از رقابتهای جام جهانی(۲۰۰۴-۲۰۰۸-۲۰۱۲-۲۰۱۶)، شش دوره از رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا(۲۰۰۴-۲۰۰۸-۲۰۰۹-۲۰۱۰-۲۰۱۲-۲۰۱۶)، دو دوره از بازیهای المپیک آسیایی سالنی در سالهای ۲۰۰۷-۲۰۱۴، سه دوره از مسابقات گرند پریکس برزیل، حضور داشته و همچنین عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را در سال ۲۰۰۱ و دو با حضور در جمع ۱۰ بازیکن برتر جهان را به خود اختصاص داده است.

خداحافظی

محمد کشاورز کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران بعد از مصدومیت در بازی با روسیه از سری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا امروز ۱۰ مهر ۹۵ از بازی های ملی خداحافظی کرد.

محمد کشاورز

محمد کشاورز-

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان تصمیم گرفته تا از بازیهای ملی خود در دیدار رده بندی جام جهانی فوتسال کلمبیا خداحافظی کند.

متن پیام خداحافظی کاپیتان محمد کشاورز به شرح زیر است:

سلام.

امروز در روز تاریخی فوتسال کشور و حضور در بازی رده بندی جام جهانی کلمبیا(ایران/پرتغال) یک تصمیم بزرگ گرفته ام. تصمیمی که قبل از جام جهانی به آن فکر کرده بودم و الان برای اجرای آن مصمم هستم. امروز آخرین حضورم است که در خدمت تیم ملی هستم و خداحافظی رسمی خود را از بازیهای ملی اعلام میکنم.

بیش از ١٣ سال با افتخار و عشق در خدمت تیم ملی بوده ام و برای سر بلندی کشور و مردم خوب و عزیزم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده ام. امروز که از تیم ملی خداحافظی میکنم خوشحالم که به لطف خدا و دعای شما مردم عزیز آرزوی دیرینه ام که شکست برزیل پرافتخار ترین تیم دنیا و حضور در جمع چهار تیم برتر دنیا و انشاالله ایستادن بر سکوی جهانی بوده تحقق یافته و از این بابت خدا را شکر میکنم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پائولا کاردولو
به نظرم

حال وقت آن رسیده که فرصت را به جوانترها داد تا برای آینده فوتسال کشور بیش از پیش خوشبین باشیم. امروز را همچون روز اول حضور در تیم ملی هیچگاه فراموش نمیکنم. تمام انگیزه من در تیم ملی کسب افتخار برای کشورم و شاد کردن مردم بوده و در زمانها و بازیهایی که موفق به این امر شده ام از خدا ممنونم و آن را وظیفه خود دانسته و در زمانهایی که علی رغم تمام تلاشم ناموفق بوده ام عذر خواهی میکنم.

در این سالها افراد زیادی به من کمک کرده اند که تعدادشان بسیار زیاد است که از تک تکشان تشکر میکنم و خود را مدیون آنها میدانم. در پایان تشکر اصلی را از شما مردم بزرگ کرده که همیشه حامی من و تیم ملی فوتسال بوده اید که مطمئنم نمیتوان محبت شما را جبران کنم.

برای تیم ملی کشورم در بازی پیش رو( رده بندی جام جهانی) و بازیهای آینده آرزوی موفقیت دارم.
محمد کشاورز. دهم/ مهر/ ١٣٩٥ کلمبیا.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی محمد کشاورز
3.6/5 - (5 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه