بیوگرافی بابک معصومی

5 سال پیش
بیوگرافی بابک معصومی
Rate this post

بیوگرافی بابک معصومی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

بابک معصومی (متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۱ – درگذشته ۱۹ مرداد ۱۳۹۰) کاپیتان و بازیکن تیم ملی فوتسال ایران بود.

زندگینامه بابک معصومی

بیوگرافی بابک معصومی

فعالیت ورزشی

او بازی فوتبال را به صورت حرفه‌ای از باشگاه فتح تهران آغاز کرد. سپس وارد فوتسال شد و در باشگاه‌های فتح، پاس و تام ایران‌خودرو عضویت یافت. بابک برای مدتی در سال ۱۳۸۸ سرمربی تیم فوتسال پرسپولیس بود.

معصومی نیز مانند اغلب بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران ابتدا با حضور در میادین فوتبال کار خود را شروع کرد اما به دلیل برخورداری از تکنیک بالای خود به سوی فوتسال گرایش پیدا کرد که در این حوزه هم موفق بود. او بازی فوتبال را به صورت حرفه‌ای از باشگاه فتح تهران آغاز کرد. سپس وارد فوتسال شد و در باشگاه‌های فتح، پاس و تام ایران‌خودرو عضویت یافت. بابک برای مدتی در سال ۱۳۸۸ سرمربی تیم فوتسال پرسپولیس بود.

حاشیه ها

رفاقت با علی کریمی
معصومی از دوستان نزدیک علی کریمی محسوب می‌شود و در تیم فتح تهران با وی هم بازی بود. معصومی با همان تیم فتح وارد فوتسال شد و بعدها بازی در تیم‌های پاس تهران و تام ایران خودرو را تجربه کرد. قهرمانی دو دوره از لیگ برترفوتسال کشورمان با تام ایران خودرو نیز از افتخارات معصومی به حساب می‌آید.

درگذشت بابک معصومی

معصومی از سال ۱۳۸۸ با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد و نزدیک به دو سال به مبارزه با آن پرداخت. وی سرانجام بر اثر سکته مغزی در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۰ در فردیس كرج درگذشت و در امامزاده طاهر كرج دفن شد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دیوید موسلبز

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که بابک به دلیل سقوط از یک چهارپایه به بیمارستان منتقل شده و پس از اینکه پزشکان او را مورد مداوای سرپایی قرار دادند راهی منزل شده اما بین راه به دلیل سرگیجه به درمانگاهی به نام به آفرین مراجعه کرده که متأسفانه حین ورود به این درمانگاه درگذشته است. اما یكی از دوستان نزدیک وی اعلام كرد: “پزشکان علت مرگ بابک را سکته مغزی اعلام کردند.

اینکه بابک به خاطر سرطان از دنیا نرفته را تأیید می‌کنم اما ماجرای سقوط او از چهارپایه را نه. بابک به لحاظ جسمی در شرایط مطلوبی بود و کنترل اعضای بدنش را در اختیار داشت اما آن روز به خاطر درد شدیدی که در ناحیه سر احساس کرد راهی بیمارستان شد و با وجود اینکه پزشکان در درمان سرپایی‌اش موفق بودند اما حین بازگشت به خانه دوباره به یک درمانگاه محلی مراجعه کرد و متأسفانه آن جا درگذشت.”

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی بابک معصومی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه