بیوگرافی افشین کاظمی

3 سال پیش
بیوگرافی افشین کاظمی
Rate this post

بیوگرافی افشین کاظمی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

افشین کاظمی قزلجه (زاده ۲۴ اکتبر ۱۹۸۶) یک بازیکن فوتسال اهل ایران است.

زندگینامه افشین کاظمی 

بیوگرافی افشین کاظمی

فعالیت ورزشی

افشین کاظمی به دلیل مثبت اعلام شدن نمونه دوپینگش در یکی از بازی‌های فصل ۱۳۹۵-۹۶ لیگ برتر فوتسال ایران به دو سال محرومیت از حضور در میادین ورزشی محکوم شد اما بعد از اعتراض وی به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران این محرومیت را به یک سال کاهش یافت.

بعد از دوری

بعد از این که به مدت یک سال از گیتی‌پسند دور بودم، از طرف باشگاه به من پیشنهاد شد و بعد از توافق، قرارداد بستم. به هر حال گیتی پسند باشگاه خودم است و من به این تیم برگشتم تا با کمک بقیه بازیکنان، آن را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. گیتی پسند همیشه پرمهره بوده و از اولین سالی که وارد فوتسال شده، با همه بازیکنان ملی‌پوش و سرشناس کار کرده است. امسال هم مربی خوب و کاربلدی همچون رضا لک به این تیم بازگشته که با جو آن آشناست. همچنین با آمدن مهدی جاوید و مهران عالیقدر و بقیه بازیکنان جدید، در مسیر قهرمانی حرکت خواهیم کرد. گیتی‌پسند پارسال خوب نبود و تماشاگران زیادی هم به سالن نمی‌رفتند اما امسال قول می‌دهیم بازی‌های هجومی را ارائه دهیم و به حمایت هواداران خوب اصفهانی هم احتیاج داریم.

بازگشت به گیتی پسند

او درباره بازگشتش به گیتی‌پسند با توجه به اختلافی که با محمد کشاورز داشت، توضیح داد: کشاورز بازیکن بزرگی است و سال‌ها کاپیتان تیم ملی فوتسال بوده است. اگر با کشاورز مشکل داشتم که با گیتی پسند قرارداد نمی‌بستم. او بازیکن قدیمی تیم است و من هم به همه قدیمی‌ها احترام می‌گذارم. نظر باشگاه این بود که کشاورز امسال در گیتی پسند باشد و من هم مشکلی نداشتم. هدف همه ما قهرمانی است و هر مهره‌ای که بتواند ما را به این هدف نزدیک کند، موافق حضورش هستیم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نوشاد عالمیان

ملی پوش سابق فوتسال اضافه کرد: نمی‌خواهم مصاحبه‌های قدیمی خودم درباره کشاورز را تکذیب کنم و آدم رکی هستم. قبول دارم که اختلاف‌هایی وجود داشته اما نباید به گذشته برگردیم. اختلاف در هر تیمی پیش می‌آید و در گیتی‌پسند هم با توجه به این که بازیکنان بزرگی دارد، این مسائل طبیعی است. با این حال برای بازگشتم به گیتی پسند هیچ صحبتی با کشاورز نداشتیم چون مشکلی در حال حاضر وجود ندارد.

کاظمی همچنین درباره انتشار قرارداد بازیکنان گیتی‌پسند در رسانه‌ها به ایسنا گفت: مقدار قرارداد هر بازیکن موضوع کاملا شخصی است و نباید رسانه‌ای شود. همچنین معتقدم بخشی از قرارداد بازیکنان باید به پاداش قهرمانی مربوط باشد تا در طول فصل با انگیزه قهرمانی وارد مسابقات شوند.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی افشین کاظمی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه