بیوگرافی فرانکو آرمانی

3 سال پیش
بیوگرافی فرانکو آرمانی
2/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی فرانکو آرمانی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

فرانکو آرمانی (انگلیسی: Franco Armani؛ زادهٔ ۱۶ اکتبر ۱۹۸۶) بازیکن فوتبال اهل آرژانتین است که در حال حاضر در پست دروازه‌بان در باشگاه فوتبال ریور پلاته و تیم ملی فوتبال آرژانتین بازی می‌کند.

زندگینامه فرانکو آرمانی

بیوگرافی فرانکو آرمانی

فعالیت ورزشی

از دیگر باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است، می‌توان به باشگاه فوتبال اتلتیکو ناسیونال اشاره کرد.

عملکرد ویژه در تیم ملی

آرمانی در دومین بازی ملی هم کلین شیت نکرد، او همچون دیدار مقابل نیجریه گل خورد اما این بار ۴ بار دروازه اش باز شد تا سه گل آرژانتینی ها نیز بی اثر شود.

او در دیدار امروز مقابل فرانسه هیچ سیوی نداشت که بسیار عجیب به نظر می رسد. البته نمی توان روی پنالتی او را مقصر دانست اما در سه گل بعدی، هواداران آرژانتین و هم تیمی های فرانکو آرمانی انتظار داشتند که او حداقل با واکنشی، توپ را دور کند.

فرانسوی ها در مجموع ۹ شوت به دروازه زدندکه یکی به تیر دروازه خورد و یکی دیگر بلوکه شد و ۳ تا خارج از چارچوب بودند، شاید اگر امباپه و یاران، کمی با دقت تر ضربه می زدند، اکنون شاهد نتیجه ای عجیب و غریب بودیم.

جدا از عملکرد ضعیف این دروازه بان، سوال اصلی این جاست که چرا آرژانتینی ها این چنین در پرورش یک دروازه بان ناکام بودند و چرا تا این حد به رومرو به عنوان گلر شماره یک متکی بوده و هستند؟ عمق فاجعه جایی است که بدانیم جانشین رومرو، کابایرو دروازه بانی دوم یا سوم منچسترسیتی می باشد و جانشین او نیز آرمانی با صفر بازی ملی است!

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پریسا بهزادی
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی فرانکو آرمانی
2/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه