بیوگرافی رابسون جانواریو

3 سال پیش
2.5/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی رابسون جانواریو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

رابسون جانواریو دی پائولا (پرتغالی: Róbson Januário de Paula؛ زادهٔ ۱۴ فوریهٔ ۱۹۹۴) مدافع برزیلی است که برای بنی یاس به صورت قرضی از بوآویستا بازی می‌کند.

زندگینامه رابسون جانواریو 

بیوگرافی رابسون جانواریو

فعالیت ورزشی

رابسون جان واریو مدافع برزیلی سابق استقلال که در هفته های گذشته یکی از سوژه های جذاب نقل و انتقالاتی این باشگاه بود در مسیر بازگشت دوباره به تهران سر از پرتغال در آورد و به بوآویشتا پیوست تا فصل آتی را در اروپا به میدان برود.

بازیکن برزیلی که با باشگاه باهیا قرارداد داشت برای حضور قطعی در استقلال باید رقم هنگفتی به باشگاه برزیلی پرداخت می کرد که این مبلغ از توان استقلالی ها خارج بود از همین رو مقرر شد تا این بازیکن با رسیدن به روزهای پایانی قرارداد خود با باهیا به عنوان بازیکن آزاد به استقلال برگردد اما به یکباره مسیر او به سمت پرتغال تغییر کرد و به بوآویشتا پیوست.

روزنامه های رکورد و جوگو پرتغال امروز با انتشار تصاویری از این مدافع برزیلی با پیراهن بوآویشتا از قطعی شدن پیوستن رابسون به باشگاه دسته اولی و سرشناس در لیگ پرتغال خبر دادند تا به این ترتیب ماهی برزیلی منصوریان از دستان این مربی و باشگاه تهرانی لیز خورده و به راحتی سر از فوتبال اروپا در بیاورد.

رابسون پیش از این به عنوان یکی از ستون های تدافعی استقلال نقش به سزایی در اوج گیری تیم به خصوص در نیم فصل دوم داشت و حالا با قراردادی بهتر سر از لیگ پرتغال در آورد تا باشگاه بوآویشتا امیدوار به بهره برداری از این سرمایه گذاری خود در فصول آینده باشد و زمینه ترانسفر این مدافع ۲۳ ساله به باشگاه های بزرگ تر با رقمی چشمگیر را فراهم کند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی امید نورافکن
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی رابسون جانواریو
2.5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه