بیوگرافی آلبرتو رافائل داسیلوا

3 سال پیش
بیوگرافی آلبرتو رافائل داسیلوا
Rate this post

بیوگرافی آلبرتو رافائل داسیلوا به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

آلبرتو رافائل داسیلوا (انگلیسی: Alberto Rafael da Silva؛ زادهٔ ۲۴ مارس ۱۹۸۴) یک بازیکن فوتبال اهل برزیل است که در پست دروازه‌بان بازی می‌کند.

زندگینامه آلبرتو رافائل داسیلوا 

بیوگرافی آلبرتو رافائل داسیلوا

فعالیت ورزشی

آلبرتو رافائل داسیلوا که به اختصار رافائل صدا زده می شود، نام دروازه بان برزیلی مد نظر استقلالی ها برای حفاظت از دروازه آبی ها در لیگ برتر فصل جدید است.
این گلر برزیلی متولد ۴ فروردین ۱۳۶۳ و اکنون ۳۰ ساله است. یک متر و ۹۲ سانتیمتر قد و ۸۴ کیلو وزن اوست. رافائل فوتبال را از تیم ماتوننزه آغاز و در سال ۲۰۰۵ به تیم سرشناس پالمیراس پیوست اما دروازه بان چهارم این تیم بود. سائوبنتو، اینتر، ایتومبیارا تیم های بعدی او بودند تا اینکه در سال ۲۰۰۸ به واسکودوگاما پیوست و بعد از یک باخت جایگزین دروازه بان اصلی این تیم شد. او بعد از سقوط تیمش به فلومیننزه پیوست که مهم ترین دوران حرفه ای اش را در این تیم سپری کرد.

گلر سوم

رافائل به عنوان گلر سوم وارد این باشگاه شد و مربی او نیز رنه سیموئز (سرمربی سابق تیم امید ایران) بود تا اینکه با ورود کارلوس آلبرتو پریرا وضعیت رافائل هم بهتر شد. رافائل طی سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ ، در مجموع ۶۷ بازی برای این تیم انجام داد و ۷۳ گل دریافت کرد. او ۱۰ بازی در کوپا لیبرتادورس برای فلومیننزه انجام داد. در سال ۲۰۱۰ رافائل با تیمش قهرمان برزیل شد. فرد مهاجم تیم ملی برزیل و دکو پرتغالی از سرشناس ترین هم تیمی های رافائل در فلومیننزه بودند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ویوین میدما

در سال ۲۰۱۱ به تیم اتلتیکو گویانینزه پیوست و در این تیم فقط ۲۰ دقیقه در لیگ برزیل به میدان رفت و دو بازی نیز در لیگ ایالتی انجام داد. بوتافوگو و ۶ بازی در لیگ ایالتی نیز مرحله دیگری در دوران حرفه ای رافائل بود و او سال ۲۰۱۲ را در سری B برزیل گذارند و ۱۵ بازی برای تیم های گرمیو و بتیم انجام داد. ریوورده تیم بعدی او بود و در نهایت رافائل از تیم بانگو سر درآورد و در سال ۲۰۱۴ موفق به حضور در ۱۴ بازی برای این تیم در لیگ ایالتی ریودوژانیرو شده است.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آلبرتو رافائل داسیلوا
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه