بیوگرافی مارسیو پاسوس

4 سال پیش
بیوگرافی مارسیو پاسوس
Rate this post

بیوگرافی مارسیو پاسوس به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

مارسیو هنریک مایا پاسوس (متولد ۲۵ آوریل ۱۹۸۵ در مانائوس) بازیکن فوتبال اهل برزیل است.

زندگینامه مارسیو پاسوس

بیوگرافی مارسیو پاسوس

فعالیت ورزشی

این بازیکن فوتبال توانایی بازی در پست‌هافبک دفاعی و دفاع چپ را دارد.

پاسوس در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۳ و در زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر ۹۴-۱۳۹۳ به تیم سپاهان اصفهان پیوست.

جدایی زود هنگام از سپاهان

مارسیو پاسوس هافبک جدید تیم سپاهان که در نقل و انتقالات نیم فصل و در اردوی کیش به جمع سپاهانی‌ها اضافه شده بود پس از بررسی‌های لازم از فهرست فعلی اين تيم خارج شد.
این بازیکن که سابقه حضور در لیگ دسته دوم برزیل را در کارنامه دارد پس از ثبت قرارداد با سپاهانی‌ها با مشکل مصدومیت روبرو شده بود و در دیدار های تدارکاتی نیز همراه زردپوشان اصفهانی نبود.
گفتني است قرارداد يك سال و نيمه پاسوس با تيم فوتبال سپاهان در آخرين ساعات نقل و انتقالات نيم فصل ثبت شد كه البته او پيش از همراهي سپاهاني‌ها در ديدارهاي رسمي از اين تيم جدا شد.

خبرگزاري ايمنا يك ماه پيش در مورد اين بازيكن نوشت: «نکته قابل توجه در مورد آخرین فصل حضور پاسوس در تیم امریکا از سري B ليگ برزيل این است که او در طول لیگ دو بار مصدوم شده است که مصدومیت دومش در آخرین بازی فصل اتفاق افتاده است که اتفاقا همین یک ماه پیش برگزار شد و هافبک برزیلی در دقیقه ۲۶ آن بازی به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد و در نهایت تیمش با قبول شکست ۴ بر یک برابر پارانا در منطقه سقوط لیگ سری B برزیل فصل را تمام کرد.
به رغم هشدار يك ماه پيش حالا مصدوميت بازيكن برزيلي سپاهان تشديد و محرز شده و اين بازيكن قبل از شروع مجدد ليگ برتر از فهرست تيم سپاهان خارج شد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پپه

افتخارات ورزشی

باشگاهی

لیگ برتر ایران
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۴-۱۳۹۳ به همراه تیم سپاهان اصفهان

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مارسیو پاسوس
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه