بیوگرافی سعید رجبی

5 سال پیش
بیوگرافی سعید رجبی
Rate this post

بیوگرافی سعید رجبی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سعید رجبی (زاده ۱۵ مرداد ۱۳۷۵ – میانه) تکواندوکار اهل ایران است.

زندگینامه سعید رجبی 

بیوگرافی سعید رجبی

فعالیت ورزشی

وی در مسابقات کشوری و بین‌المللی در مجموع برندهٔ ۵ مدال طلا، ۱ مدال برنز شده‌است.

قهرمانی آسیا

سعید رجبی ورزشکار جوان ایرانی عضو تیم ملی تکواندو ایران. وی شرکت در مسابقات ملی را از ۱۹ سالگی شروع کرد و از همان سال قهرمانی های قابل توجهی را کسب نمود. سعید اصالتا اهل میانه است و اخیرا در رقابت های تکواندو آسیایی توانست در برابر حریف ازبکستانی خود به پیروزی دست یابد و صاحب مدال طلا شود. در حال حاضر مسابقات سعید در وزن +۸۰ کیلوگرم انجام می شود.

این ملی پوش تکواندوی ایران در گام اول توانست حریف اصلی خود از کره جنوبی را در یک مسابقه حساس در راند طلایی شکست دهد. حریف بعدی رجبی از چین بود که پیروزی بر او می توانست مدال برنز این تکواندوکار را قطعی کند. این مبارزه اگرچه سخت و حساس دنبال شد؛ اما در لحظات آخر با هوشیاری کادرفنی و اعتراض به موقع ۵ بر ۴ به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

در نیمه نهایی روسلان جبارف قزاقستانی حریف رجبی بود. این ملی پوش تکواندو توانست با نتیجه ۱۱ بر ۷ حریفش را از پیش رو بردارد تا با کسب مدال طلا یک گام بیشتر فاصله نداشته باشد. واما در فینال سعید رجبی با شوکین از ازبکستان مواجه شد. راند اول این مبارزه بدون اینکه امتیازی بین ۲ تکواندوکار رد و بدل شود، به پایان رسید.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی گابریل پالتا

در راند دوم نیز همین روند ادامه داشت و ۲ تکواندوکار با احتیاط زیادی به کار ادامه دادند و همچنان هیچ امتیازی برای فینالیست ها به ثبت نرسید. در راند سوم سعید رجبی و حریفش هر کدام به یک امتیاز رسیدند تا کار به راند طلایی کشیده شود. در راند طلایی به خاطر زمین خوردن رجبی یک امتیاز حریف ازبک گرفت؛ اما در ادامه سعید رجبی با یک ضربه ۲ امتیاز گرفت تا اولین طلایی تکواندو و چهارمین طلایی کاروان ایران لقب بگیرد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سعید رجبی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه