بیوگرافی احمد محمدی

4 سال پیش
بیوگرافی احمد محمدی
3.6/5 - (15 امتیاز)

بیوگرافی احمد محمدی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سیداحمد محمدی (متولد ۱۳۷۰ در قائمشهر) کشتی‌گیر آزادکار سبک وزن ایرانی است که مدال نقره مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۴ ازبکستان را کسب کرد، وی همچنین عضو تیم ملی ایران در جام جهانی کشتی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ بود که به همراه این تیم قهرمان جهان شد.

زندگینامه احمد محمدی 

بیوگرافی احمد محمدی

فعالیت ورزشی

مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۴

محمدی در دور اولین مسابقه اش ماکسیمیلیان اوسنلینتر از اتریش را ۱۰‌ بر صفر شکست داد و در دور بعد جورج بوکور را با نتیجهٔ ۷ بر صفر از پیش رو برداشت. محمدی در مرحلهٔ بعد میهای ساوا از مولداوی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت که در این مرحله نیز مصطفی کایا از ترکیه را با نتیجه ۱۷ بر ۱۰ شکست داد و به فینال صعود کرد. سیداحمد محمدی در فینال مقابل سوسلان رامونوف از روسیه قرار گرفت و مغلوب حملات بی‌وقفه و انرژی تمام نشدنی او شد.

مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵

محمدی در دور اولین مسابقه اش دیوید هابات از اسلوونی را ۱۲ بر صفر شکست داد و در دور بعد فرانکلین مارن را با نتیجهٔ قاطع ۶ بر صفر از پیش رو برداشت. دارنده مدال طلای آسیا در مرحلهٔ بعد مقابل برنت متکالف آمریکا قرار گرفت و با یک کشتی فوق العاده تواسنت ، حریف سرسختش سرسخت را ۵ بر ۴ شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت که در این مرحله نیز جورج بوکوراز رومانی را با نتیجه ۶ بر یک شکست داد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی بهنام ابوالقاسم پور

نمایندهٔ ایران برای صعود به فینال فرانک چامیزو کشتی گیر کوبایی الاصل ایتالیایی را در پیش داشت و در حال ناباوری برابر این کشتی گیر قدر ضربه فنی شد و از صعود به فینال باز ماند. سید احمد محمدی کشتی گیر وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران توانست در دیدار رده بندی با پیروزی ۱۵-۵ برابر حریف سرشناس آذربایجانی خود طغرل عسگراف مدال برنز را کسب کند.

افتخارات ورزشی

مدال برنز (قهرمانی جهان لاس وگاس آمریکا) (شهریور۹۴)
مدال طلا جام جهان پهلوان غلامرضا تختی کرمانشاه (بهمن ۹۳)

مدال نقره مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۴ ازبکستان (شهریور ۹۳)
مدال برنز جام یاشاردغو ترکیه (بهمن ۹۰)
قهرمان انتخابی تیم ملی ساری (۱۳۹۰)
مدال برنزمسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵ لاس وگاس (شهریور ۹۴)
شرکت در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۶

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی احمد محمدی
3.6/5 - (15 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه