بیوگرافی میرکو ووچینیچ

2 سال پیش
بیوگرافی میرکو ووچینیچ

بیوگرافی میرکو ووچینیچ به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

میرکو ووچینیچ (زادهٔ ۱ اکتبر ۱۹۸۳) بازیکن فوتبال مونته‌نگرویی است.

زندگینامه میرکو ووچینیچ

بیوگرافی میرکو ووچینیچ

فعالیت ورزشی

او اصالتاً اهل شهر نیکشیچ است. ووچینیچ فعالیت خودش را با بازی در تیم‌های محلی آغاز کرد. او خیلی زود توجه Pantaleo Corvino، کارگردان ورزشی لچه ایتالیا را به خود جلب کرد و در تابستان ۲۰۰۰ به این تیم پیوست. بین سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶(زمانیکه آنها از سری آ به سری بی منتقل شدند) میرکو برای تیم لچه توپ می‌زد. فعالیت مؤثر او برای این تیم در فصل ۲۰۰۵–۲۰۰۶ بود که در سن ۲۱ سالگی، ۱۹ گل را در ۲۸ مسابقه به ثمر رساند (در سری آ).

در میادین ملی او در تیم ملی زیر ۲۱ سال صربستان و مونته‌نگرو بازی کرد که در این تیم سه گل را به ثمر رساند. بدلیل آسیب‌دیدگی، از همراهی صربستان و مونته‌نگرو در جام جهانی ۲۰۰۶ بازماند. پس از استقلال صربستان از مونته‌نگرو در سال ۲۰۰۶، او بازی در تیم ملی مونته‌نگرو را برگزید. او در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ مونته‌نگرو شرکت کرد و دو گل را به ثمر رساند. همچنین ووچینیچ دو گل را در مسابقات مونته‌نگرو در مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲ به ثمر رساند.

حضور در فوتبال امارات

مهاجم پر حاشیه باشگاه یوونتوس که در فصل نقل و انتقالات زمستانی، در آستانه پیوستن به اینترمیلان قرار داشت، به الجزیره امارات فروخته شد. به گزارش توتو یووه، ووچینیچ که دیشب از طریق یک جت خصوصی، وارد امارات شده بود، صبح امروز با انجام آزمایشات پزشکی، با مسئولان باشگاه الجزیره به توافق رسید.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ماتیا دسترو

طبق این قرارداد، بیانکونری از طریق فروش میرکو، ۵ میلیون یورو بدست می آورد و در صورت درخشش وی در لیگ امارات، ۱ میلیون یوروی دیگر به این مبلغ اضافه می شود. قرارداد ووچینیچ سه ساله خواهد بود و باشگاه اماراتی سالانه ۶ میلیون یورو به وی دستمزد می دهد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی میرکو ووچینیچ
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه