بیوگرافی شیلا خداداد

6 سال پیش
عکس اینستاگرام شیلا خداداد
3/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی شیلا خداداد همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

شیلا خداداد متولد چهاردهم آبان ماه ۱۳۵۹ در شهر تهران است.

زندگینامه شیلا خداداد

بیوگرافی شیلا خداداد

تحصیلاتش را در رشته مهندسی شیمی در دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسانده است. ورزش های مورد علاقه اش فوتبال و والیبال هستند و تیم مورد علاقه اش استقلال است.
نکته جالب در بیوگرافی شیلا خداداد این است که به صورت کاملا اتفاقی بازیگر شده است. به طور اتفاقی مسعود کیمیایی او را در داروخانه می بیند و به او پیشنهاد بازی در فیلم اعتراض را می دهد. پس از موافقت و بازی در این فیلم به سرعت به شهرت می رسد و جایگاه خود را در سینما تثبیت می کند.
شیلا خداداد با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرده است و حاصل ازدواجش دو فرزند ( یک پسر و یک دختر ) است. سامیار سرکارات بیست و هفتم آبان ماه ۱۳۹۲ متولد شد. ساتین سرکارات یکم فروردین ماه ۱۳۹۶ متولد شد.

همسر شیلا خداداد یک مطب هم در شهر دبی دارد که به گفته خودش با اینکه مشغله کاری اش زیاد است اما دوست دارد هر چند مدت یکبار با خانواده به سفر برود و زمان هایی که برای طبابت به دبی می رود همسر و فرزندانش را نیز با خود به سفر می برد.
فرزند اول شیدا خداداد ساميار سركارات در ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۲ بدنیا آمد، دومین فرزندش دختری بنام ساتین است که در ۱ فروردین ۹۶ متولد شد.

حاشیه ها

ماجرای آشنایی و ازدواج
شیلا خداداد در مورد آشنایی با همسرش گفته است که قصد عمل بینی ام را داشتم ولی به دلیل حساسیت بالایی که روی چهره ام داشتم دوست نداشتم چهره ام تغییر کند. زمانی که چند نفر از همکارانم دکنت سرکارات را توصیه کردند پیش ایشان رفتم.
پس از تحقیق مطمئن شدم کارشان خوب است و برای عمل بینی ام موافقت کردم. دکتر سرکارت همسر شیلا خداداد اینچین ادامه داد : بعد از اینکه بینی شیلا را عمل کردم دیدم خیلی خوب شده است و پیش خودم گفتم خودم با ایشان ازدواج می کنم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دوون اوکی

به هر حال ایشان برای جراحی مدتی به مطلب من رفت و آمد داشتند و در همین معاشرت ها متوجه شده بودم که با هم اشتراکاتی داریم. به همین دلیل با هم بیشتر آشنا شدیم و خیلی زود هم ازدواج کردیم چون هیچکدام به آشنایی های طولانی معتقد نبودیم.
خانواده هایمان هم از لحاظ فرهنگی خیلی به هم شبیه بودند و برای اینکه می خواستیم زندگی مشترک تشکیل دهیم خیلی تشویق شدیم. پس از توافق نظر بین خودمان و خانواده هایمان ازدواج کردیم.

اصالت شیلا خداداد
وی اصالت ترک آذربایجانی و کرد مهابادی دارد. یکی از خبرهای مهمی که در مورد شیلا خداداد حاشیه ساز گردید انتشار تصویری از شناسنامه خود در صفحه رسمی اینستاگرامش برای همدردی با مردم زلزله زده کرمانشاه بود. او در توضیح شناسنامه اش نوشت: کردهای عزیز سرزمینم شما تنها نیستید.

علاقه به آمریکا
پدر وی در آمریکا ساکن است و خانوم خداداد گرین کارت آمریکا رو هم دارد، می گوید آمریکا رو دوست دارد البته نه برای زندگی بلکه برای تفریح، پسرش سامیار را در آمریکا بدنیا آورده است.

عمل زیبایی
با اینکه می گوید تنها عمل جراحی زیبایی اش فقط بینی است، اما در اواسط فیلمبرداری سریال قلب یخی برای رهایی از اثرات پیری سن و سال، بوتاکس خفیفی انجام داده است.

استقلالی دو آتیشه
ورزش مورد علاقه شیلا خداداد فوتبال و والیبال است. به شدت طرفدار تیم استقلال تهران است، برعکس همسرش دکتر سرکارات که پرسپولیسی است، می گوید سامیار هم استقلالیه و به دیدن بازی های این تیم علاقمند است.

فعالیت های هنری شیلا خداداد

مطلب مرتبط:  بیوگرافی اندرو وی. مک‌لاگلن

سریالها
گلشیفته | بهروز شعیبی
مسافری از هند | اسم جعفری
پیامک از دیار باقی | سیروس مقدم
بیمار استاندارد | سعید آقاخانی

سینمایی
۱۳۹۴ بادیگارد
۱۳۸۹ زنان ونوسی، مردان مریخی
۱۳۸۸ زمهریر
۱۳۸۸ سن پترزبورگ
۱۳۸۷ اخراجی‌ها ۲
۱۳۸۷ پسر تهرانی
۱۳۸۷ پاتو زمین نذار
۱۳۸۷ پسر آدم، دختر حوا
۱۳۸۷ خیابان بیست و چهارم
۱۳۸۷ سایه وحشت
۱۳۸۷ یک اشتباه کوچولو
۱۳۸۵ سوغات فرنگ
۱۳۸۴ آکواریوم
۱۳۸۳ ازدواج به سبک ایرانی
۱۳۸۱ قلب‌های ناآرام
۱۳۸۰ عیسی می‌آید
۱۳۷۹ آبی
۱۳۷۸ اعتراض

عکس ها و تصاویر اینستاگرامی بیوگرافی شیلا خداداد
3/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه