بیوگرافی مجید غلامی

2 سال پیش
بیوگرافی مجید غلامی

بیوگرافی مجید غلامی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

مجید غلامی (زاده ۱ ژانویه ۱۹۸۵) دروازه‌بان فوتبال اهل ایران است.

زندگینامه مجید غلامی 

بیوگرافی مجید غلامی

فعالیت ورزشی

او همچنین سابقه‌ی بازی در تیم‌های ابومسلم خراسان و پیام خراسان و استقلال اهواز را نیز دارد.

مجید غلامی هم اکنون با تیم گل گهر سیرجان قرار داد دارد و به این باشگاه پیوسته است.

مجید غلامی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، خاطرنشان کرد: من بازی در فوتبال را با حضور در تیم فوتبال پرسپولیس شهر رشتخوار تجربه کردم.

وی که متولد دی ماه ۱۳۶۳ در شهر رشتخوار است در پاسخ به این سوال که چگونه دروازه‌بان تیم‌های لیگ برتر شدی، افزود: در مسابقات آموزشگاه‌های استان خراسان رضوی به عنوان دروازه‌بان تیم شهرستانمان رشتخوار (که اتفاقا در تربت حیدریه برگزار می‌شد) شرکت کردم که برای تیم استان انتخاب شدم و بعد به تیم جوانان پیام خراسان دعوت شدم(در مقطعی به عنوان یارکمکی به تیم مقاومت تربت که در لیگ استان بود اضافه شدم)به تیم ملی جوانان هم دعوت شدم.

غلامی خاطرنشان کرد:

بعدها به بزرگسالان پیام خراسان که در لیگ یک بود رفتم و بعد به استقلال اهواز در لیگ برتر پیوستم.

وی ادامه داد: با آمدن پیام خراسان به لیگ برتر به تیم خودم برگشتم.

این بازیکن فوتبال افزود:

سال بعد به ابومسلم رفتم و با توجه به اینکه آقای استیلی که آن زمان مربی استیل آذین بودند روی من نظر مثبت داشتند و وقتی که مربی شاهین بوشهر شدند مرا به این تیم دعوت کردند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی آنتونی استوکس

به گفته غلامی، وی تا کنون با مربیانی چون فرهاد کاظمی در ابومسلم، خداداد عزیزی در پیام، اکبر میثاقیان و حمیداستیلی در شاهین بوشهر، فیروز کریمی و مجید جلالی در استقلال اهواز کار کرده است.

وی به جوانان فوتبال دوست در شهرستان ها توصیه کرد: باید تلاش و پشتکار چندین برابر بازیکنانی که در شهرهای بزرگ امکانات بهتری دراختیار دارند داشته باشند و از مسابقات آموزشگاه‌ها که در سطح شهرستان و استان برگزار می‌شود نهایت استفاده را ببرند.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مجید غلامی
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه