بیوگرافی امین قاسمی‌نژاد

2 سال پیش
بیوگرافی امین قاسمی‌نژاد

بیوگرافی امین قاسمی‌نژاد به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

امین قاسمی‌نژاد (زاده ۱ آذر ۱۳۶۵ – بابل) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که هم‌اکنون عضو تیم فوتبال پدیده خراسان می‌باشد .

زندگینامه امین قاسمی‌نژاد

بیوگرافی امین قاسمی‌نژاد

فعالیت ورزشی

قاسمی نژاد در پایان فصل ۹۴ – ۹۵ موفق به دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ دسته اول از سوی سازمان لیگ شد.

رقبای وی در کسب این عنوان امیر زلیکانی و پیمان رنجبری بودند.

ببینید نکته مهم در این باره این است که ما فکر نمی کردیم بیاییم مدعی شویم. به غیر از مشکلات، من فکر می کنم همه چیز به باور بر می گردد. ما به عنوان یک تیم شهرستانی اگر باور داشتیم که می توانیم، الان می توانستیم به قهرمانی هم امیدوار باشیم. به هر دلیلی بحث قهرمانی برای تیمی شهرستانی دور از ذهن است اما وقتی ما الان برای رسیدن به سهمیه آسیا می جنگیم یعنی باور داشتن حتی برای تیم هایی مانند ما هم می تواند خیلی نجات دهنده باشد.

مشکلاتی که داشتیم دیوانه کننده بود

واقعا مشکلات ما در ابتدا دیوانه کننده بود.

اگر بگویم داشتیم دیوانه می شدیم اغراق نکردم.

اصلا تمرکز را از همه بازیکنان گرفته بود. شک نکنید اگر آن مشکلات کمی بیشتر طول می کشید پدیده را به قهقرا می کشاند. خیلی از بازیکنان تیم قطعا در نیم فصل جدا می شدند و به همین دلیل نمی شد اوضاع خوبی را برای این تیم متصور بود.

حمیداوی ما را نجات داد و سعی کردیم جواب لطف او را بدهیم

خداراشکر آقای حمیداوی آمدند و ناجی تیم شدند. ایشان بعد از اینکه اوضاع به هم ریخته بود پیش آمدند و توانستند تیم ما را نجات دهند. بهرحال درصد خوبی از قراردادها را تا الان پرداخت کردند و علاوه بر آن بسیاری از نفراتی که از سال های پیش طلب کار بودند هم پیش آمدند و طلب خود را با این تیم صاف کردند. به لطف خدا این حضور آقای حمیداوی و شارژ کردن تیم هم نتیجه داد و همه دیدند که تیم هم قدر این شرایط خوب را دانست.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی آنسلمو کاردوزو
راه سختی را برای نشان دادم خودم طی کردم

پیش از حضور در لیگ برتر، چهار سال در تیم گیتی پسند اصفهان و در لیگ یک بازی می کردم. پس از آن راهی تیم ماشین سازی شدم و خداراشکر با نشان دادن خودم در این تیم موفق شدم به پدیده برسم. راه سختی برای نشان دادن خودم داشتم اما اتفاقات هر چند دیر اما خیلی خوب به پیش رفت.

آرزوی بازی در لیگ برتر را داشتم به جوانها می گویم قدر بدانند

قبول دارم خیلی دیر کشف شدم اما بازیکنی مانند من که کسی را نداشت و باید از شهرستان خودش را به فوتبال ایران می شناساند راه پر پیچ و خمی داشت که همین باعث می شد دیرتر شناخته شود. الان بازیکنان جوان را که می بینم به آنها می گویم قدر این روزهای خود را بدانید. می گویم من همسن شما بودم در لیگ دو توپ می زدم و حسرت می خوردم اما شما الان در تیم لیگ برتری هستید و باید از آن استفاده کنید.

من جوانترین بازیکن ۳۲ ساله فوتبال ایران هستم

من این روزها اصلا به سن و سالم فکر نمی کنم. من فقط به این فکر می کنم که می خواستم به اینجا برسم و رسیدم. این برای من از هر چیزی مهمتر است که توانستم شرایط را جوری برای خودم درست کنم که در نهایت به اینجا برسم. همین موضوع باعث می شود به ۳۲ سال سنی که از من گذشته فکر نکنم. اصلا بهتر است که بگویم من جوانترین بازیکن ۳۲ ساله ایران هستم(با خنده)!

مطلب مرتبط:  بیوگرافی افشین بیابانگرد

کسب سهمیه در انتخاب من تاثیرگذار است

قرارداد من با تیم پدیده دو ساله بود و بعد از بازی آخر به اتمام می رسد. خیلی ها برای ادامه بازی از من می پرسند اما همه چیز موکول می شود به پایان بازی آخر، چرا که باید ببینم موفق به کسب سهمیه شدیم یا خیر. البته من نیم فصل هم پیشنهاد داشتم اما آن موقع خداراشکر شرایط تیم خوب بود و بی معرفتی بود من بخواهم جدا شوم. بهرحال ما راهی را شروع کرده بودیم و باید با هم به پایان می رساندیم.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی امین قاسمی‌نژاد
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه