بیوگرافی میرشاد ماجدی

5 سال پیش
بیوگرافی میرشاد ماجدی
4.1/5 - (31 امتیاز)

بیوگرافی میرشاد ماجدی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

میرشاد ماجدی (زاده ۲۳ آذر ۱۳۵۳)(متولد تهران، ایران) بازیکن پیشین فوتبال در تیم هایی از جمله باشگاه فوتبال استقلال تهران و همچنین سرپرست سابق باشگاه استقلال تهران ، باشگاه فوتبال خونه به خونه و کمیته جوانان فدراسیون فوتبال ایران می‌باشد.

زندگینامه میرشاد ماجدی

بیوگرافی میرشاد ماجدی

فعالیت ورزشی

دکتر ماجدی فارغ التحصیل رشته مدیریت راهبردی در ورزش در مقطع دکترا است.

وی هم اکنون عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران میباشد.

حمایت از سرمربی استقلال

او گفت موافق مربی ایرانی برای استقلال است و اشاره ای به اسم فرهاد نکرد اما این حمایت بدین منظور بود به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال راضی به ادامه حضور فرهاد در راس کادر فنی تیم است و اشاره به این نکته داشت که استقلال در هفته های اخیر با مجیدی نتایج خوبی گرفت. میرشاد البته این دیدگاه را به عنوان نظر شخصی مطرح کرد و گفت: من در هیات مدیره استقلال فقط یک رای دارم.

بعد از برد استقلال در برابر سپیدرود فرهاد مجیدی به گونه ای صحبت کرد که گویی مربی فصل آینده استقلال است و برای دقایقی هم فضای مجازی به این موضوع پرداخت. اما هم چنان برخی از اعضای هیات مدیره تیم می گویند مربی بعدی استقلال یک مربی خارجی است. این در حالی است که فدراسیون فوتبال در توصیه و تاکید به باشگاه ها از آنها خواسته حضور خارجی ها در لیگ برتر را محدود کنند و این به خاطر مشکلات مالی و بالا رفتن قیمت ارز است. به همین بهانه حتی اردوی خارجی تیم ها ممنوع شده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ینس لمان

نکته جالب اینکه چند روز پیش یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال گفته بود آنها تصمیم گیری در مورد مربی بعدی استقلال را به امیر حسین فتحی محول کرده اند. با این حال باشگاه استقلال از هم اکنون باب مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان را آغاز کرده است و طبیعی است در شرایطی که استقلال هنوز مربی فصل بعد خود را نشناخته است مذاکرات بر اساس دیدگاه های فرهاد مجیدی باشد.

افتخارات ورزشی

قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ٧٠-١٣٦٩
نایب قهرمانی لیگ فوتبال ایران ٧١-١٣٧٠
نایب قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران ٧١-١٣٧٠

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی میرشاد ماجدی
4.1/5 - (31 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه