بیوگرافی انگولو کانته

5 سال پیش
بیوگرافی انگولو کانته
Rate this post

بیوگرافی انگولو کانته به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

انگولو کانته در پست هافبک در تیم چلسی انگلستان و تیم ملی کشورش یعنی فرانسه بازی می کند. وی دو تابعیتی می باشد و دارای تابعیت مالیایی است. انگولو کانته در حال حاضر ۲۸ ساله است.

زندگینامه انگولو کانته

بیوگرافی انگولو کانته

فعالیت ورزشی

انگولو کانته در ۲۹ مارس سال ۱۹۹۱ در پاریس متولد شد. او زمانی که تنها هشت سال داشت، در تیم سورزن حضور پیدا کرد و هنر و مهارت خوبی را در فوتبال به نمایش گذاشت. انگولو کانته در این تیم با مربی و هم تیمی های خود رابطه ی خوبی داشت.

بعد از آن برای عضویت در باشگاه های زیادی تست داد، ولی به دلیل قد کوتاهی که داشت قبول نمی شد. به همین خاطر تا سن ۱۹ سالگی در این تیم ماند، ولی به خاطر استعداد خوبی که داشت به تیم اتحاد بولوین ملحق شد.

در سال ۲۰۱۰ به تیم دسته دوم اتحاد بولوین وارد شد و به طور حرفه ای در ۳۸ بازی حضور پیدا کرد که طی این بازی ها موفق به زدن سه گل مهم شد؛ و به این تیم کمک کرد تا به دسته پنجم برسد. لازم به ذکر است که انگولو کانته بیشترین تجربه ی خود را با حضور در این تیم به دست آورد.

کانته پس از درخشش در تیم بولوین به تیم کان دعوت شد.

این تیم موفقیت بزرگی برای کانته محسوب می شد، زیرا تیم کان در دسته ی دوم بازی می کرد و به لیگ یک صعود می کرد؛ و انگولو کانته در تیم حرفه ای کان، توانست در ۷۵ بازی شرکت داشته و موفق به زدن ۴ گل شود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ماکس فرستاپن

پس از آن در سال ۲۰۱۲ در تیم ملی فرانسه در پست هافبک میانی به فعالیت پرداخت. این بازیکن توانست در لیگ دوم فرانسه با زدن ۱۰ گل به خوبی بدرخشد.

انگولو کانته پس از آن به تیم لستر سیتی پیوست و سرانجام در سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ در تیم لستر سیتی در لیگ برتر فوتبال انگلستان به قهرمانی رسید.

او در تیم لستر سیتی در ۳۷ بازی شرکت داشته و موفق به زدن یک گل نیز شده است.

انگولو کانته در فصل بعد به باشگاه چلسی پیوست و برای بار دوم عنوان قهرمانی را از آن این تیم کرد؛ تا جایی که توانست به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شود. لازم به ذکر است که انگولو کانته از سال ۲۰۱۶ تا به امروز در تیم چلسی فعالیت دارد و تاکنون در ۹۱ بازی حضور داشته است. همچنین توانسته است ۵ گل را برای این تیم به ثمر برساند.

توانایی ها و قدرت بدنی انگولو کانته

انگولو کانته در ضربه با پای راست مهارت دارد.

دقت سرزنی این بازیکن بنام ۵۴ و دقت پاس کوتاه او ۸۵ است. همچنین دقت دید او ۷۹، دقت پنالتی ۵۴، سرعت دویدن ۸۰، چابکی ۸۳، قدرت عملکرد ۸۷، تعادل ۹۰، دقت پاس بلند ۸۱، مقابله رودررو ۸۹ و دقت تکل ۸۵ درصد می باشد.

جوایز و افتخارات انگولو کانته

انگولو کانته در جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ موفق به دریافت جام نقره و در جام جهانی ۲۰۱۸ موفق به دریافت جام طلا شد.

فعالیت های باشگاهی

انگولو کانته در فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ در لیگ دو یک بازی و در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ در لیگ سه در ۳۷ بازی برای تیم اتحاد بولوین به میدان رفته است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی پیتر کراوچ

در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ در لیگ دو ۳۸ بازی و در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ در لیگ یک ۳۷ بازی در تیم کان حضور داشته است.

در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ در لیگ برتر لستر سیتی در ۳۰ بازی فعالیت داشته است.

در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ در لیگ برتر تیم چلسی در ۳۵ بازی به میدان رفته است.

بازی های ملی

انگولو کانته در سال ۲۰۱۶ در تیم ملی فرانسه در ۲

بازی شرکت داشته و موفق به زدن یک گل شده است.

گل ملی

انگولو کانته در ۲۹ مارس سال ۲۰۱۶ در یک بازی

دوستانه مقابل روسیه که در استاد دوفرانس، سن

دنی فرانسه برگزار شد، موفق به برتری ۴ بر ۲ تیمش شد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی انگولو کانته
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه