بیوگرافی وینیسیوس جونیور

5 سال پیش
3.6/5 - (7 امتیاز)

بیوگرافی وینیسیوس جونیور به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور که همواره او را با نام مستعار وینیسیوس جونیور می شناسید، بازیکن قوی و سرشناس فوتبال و از اهالی کشور برزیل است که هم اکنون نیز در تیم رئال مادرید در لالیگا توپ می زند.

زندگینامه وینیسیوس جونیور

بیوگرافی وینیسیوس جونیور

فعالیت ورزشی

این بازیکن ۱۷۷ سانتی متری در پست مهاجم بازی می کند که با وجود سن کم، توانسته به یکی از موفق ترین بازیکنان حال حاضر برزیل تبدیل شود؛ به گونه ای که بسیاری از منتقدان او را نیمار جدید نامیده اند.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در ادامه این مقاله در نظر داریم تا توضیحات بیشتری در مورد زندگی نامه وینیسیوس جونیور این بازیکن جوان و با استعداد برزیلی در اختیار شما قرار دهیم. لطفا برای کسب آگاهی های بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

دوران کودکی و نوجوانی وینیسیوس جونیور

وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور در ۱۲ ژوئیه سال ۲۰۰۰ چشم به جهان گشود. او که اصلیتی برزیلی دارد، در شهر سائو گونسالو برزیل متولد شده است. علاقه او از همان کودکی به توپ فوتبال باعث شد، تا والدینش او را در مدرسه فوتبال ثبت نام کنند.

این گونه بود که وینیسیوس جونیور در سال ۲۰۰۵، یعنی زمانی که تنها ۵ سال سن داشت به تیم باشگاهی فلامنیگو برزیل پیوست و این مسئله باعث شد تا اهمیت کمتری برای درس خود قائل شود و پس زمانی که تنها ۱۵ سال سن داشت، مدرسه را رها کند و به طور تمام وقت به فوتبال بپردازد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نیکولا آنلکا

با وجود تمام این موارد، چیزی که مهم و جالب توجه است،

این است که وینیسیوس جونیور هم اکنون عضوی از کهکشانی ها بوده و موفق شده در حضور کوتاه مدت خود در این تیم نقش بسیار مفیدی ایفا کند و گل های حساسی را به ثمر برساند. هم چنین لازم به ذکر است که او از ۱۵ سالگی به تیم ملی برزیل دعوت شده است و برای رده های مختلف تیم ملی به میدان رفته است. منتقدان هم او را از امیدهای برتر تیم ملی برزیل می دانند.

انتقال به رئال

وینیسیوس جونیور از زمان انتقال از باشگاه فلامینگو به رئال مادرید، توانسته در چندین بازی رسمی به میدان برود. او همچنین در زمان سانتیاگو سولاری موفق شد که اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان اروپا، در برابر تیم ویکتوریا پلژن تجربه نماید و با ساختن گل پنجم، تنها ۵ دقیقه پس از ورود به بازی، نقش بسیار موثری را ایفا نماید و مشارکت مستقیمی روی این گل داشته باشد.

وینیسیوس جونیور طی این مسابقه با ۱۸ سال و ۱۱۸ روز سن توانست به طور مشترک سومین بازیکن جوان تاریخ رئال مادرید در زمان تجربه نخستین بازی در لیگ قهرمانان اروپا شود.

خود وینیسیوس جونیور در مورد سانتیاگو سولاری

سرمربی وقت رئال مادرید گفته است که تاکنون

سولاری به او کمک زیادی کرده است؛ به طوری

که الان توانسته با ذهنی شفاف، تنها روی فوتبال

و پیشرفت در این زمینه تمرکز کند و از این بابت احساس خشنودی و رضایت فراوانی دارد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی وینیسیوس جونیور
3.6/5 - (7 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه