بیوگرافی پیام حیدری

4 سال پیش
بیوگرافی پیام حیدری
4/5 - (5 امتیاز)

بیوگرافی پیام حیدری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

پیام حیدری (زاده ۲۶ بهمن ۱۳۶۵ – همدان) داور ایرانی فوتبال است.

زندگینامه پیام حیدری

بیوگرافی پیام حیدری

فعالیت ورزشی

وی در سال ۱۳۷۸ داوری را شروع کرده‌است و در سال ۱۳۸۴ درجه ملی خود را دریافت کرده‌است.

وی در سال ۲۰۱۵ وارد فهرست داوران بین‌المللی فیفا شده است، و در سال ۲۰۱۶ داور الیت اسیا شد؛ در سال ۲۰۱۶ فینال مسابقات جام همبستگی اسیا رو در مالزی قضاوت کرد، از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۲ در طرح داوران زیر ۲۵ سال اسیا پروجکت فیوچر حضور داشت،بیژن حیدری داور ایرانی برادر وی می‌باشد.

داوری جنجالی

این داور که چندی پیش در دیدار فولاد خوزستان مقابل سیاه جامگان یک دیدار جنجالی را پشت سر گذاشته بود، امروز در دیدار تیم های گل گهر و ملوان پس از اعلام یک ضربه پنالتی به سود میزبان، با اعتراض شدید سرمربی گل گهر، وینکو بگوویچ همراه شد که این مساله ۱۰ دقیقه از زمان بازی را گرفت و در نهایت منجر به هدر رفتن پنالتی ملوان شد.

گل گهری ها که تیمشان از زمین بیرون آمده بود، مثل بازی سیاه جامگان دوباره به زمین بازگشتند و البته کادرفنی این تیم به نفع آنها اما به ضرر میزبان تمام شد و البته داور بازی هم که با اتفاق مجددی مواجه شده بود بر بخت بد خود لعنت فرستاد که دوباره سوژه رسانه ها خواهد بود.

دو برادر تحصیلکرده

بیژن حیدری متولد ۳۰ تیر ۱۳۵۹ در اسد آباد همدان است؛ او داوری را به طور همزمان با برادرش آغاز کرد. وقتی که پیام ۱۳ ساله بود و بیژن ۲۰ سال سن داشت. دو برادر اسد آبادی آرام آرام پله های ترقی را همزمان سپری کردند و در نهایت هردو در سال ۲۰۱۵ به عنوان داور بین المللی انتخاب شدند. در سال ۲۰۱۷ نیز هردو در لیست الیت آسیا قرار گرفتند. دو برادر تحصیلکرده با وجود اینکه ۷ سال با هم اختلاف سنی داشتند؛ اما همیشه با هم تمرین می کردند و اکثر امور خود را با هم انجام می دادند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی گابریل باتیستوتا

گریه بعد از نمره زیر ۱۹

برادران حیدری تحصیلات خود را هم تا مدارج بالا پیگیری کردند. با این حال پیام حیدری فوق لیسانس گرفت و بیژن حیدری با اخذ مدرک دکترا جراح متخصص ارتوپد شد. بیژن حیدری مدتی به ریاست بیمارستان قائم اسدآباد رسید و اکنون نیز عضو هیات علمی دانشگاه همدان است. نکته جالب بیژن حیدری هیچ وقت نمی توانست در دوران تحصیل قبول کند تا نمره یک درسش پایین تر از ۱۹ باشد!

حتی نزدیکانش می گویند که چندین بار وقتی نمره‌اش پایین آمده به گریه افتاده و آن را یک ناکامی بزرگ برای خود دانسته است.

ماجرای کوچه داور خیز

برادران حیدری در شهری کوچک به نام اسد آباد متولد شدند. آنها در همان محله ای متولد شدند و زندگی کردند که منوچهر نظری داور فوتسال و کمک داور سابق فوتبال در آن حضور داشت. نظری و برادران حیدری در یک کوچه زندگی می کردند، کوچه ای که کاملا داور خیز بود و ۳ داور بزرگ را به فوتبال ایران داد. اگرچه نظری زودتر به تهران منتقل شد و به واسطه کارمندی بانک رفاه باید در پایتخت زندگی را ادامه می داد.

دکتری خوش برخورد

داوری که قرار است فردا دربی پایتخت را سوت بزند، یکی از پزشکان خوش برخورد استان همدان است. نزدیکانش می گویند به قدری با مردم خوب رفتار می کند که تابه حال حتی یک مورد دلخوری و شکایت از سوی عموم از حیدری صورت نگرفته است. به طور کلی حیدری در خانه هم شخصیت آرامی دارد و معمولا با آرامش با مسائل برخورد می کند. آرامشی که در داوری اش تاثیر مستقیمی دارد و با آسودگی بیشتری می تواند در زمین سوت بزند. از سوی دیگر او هرگز انسان حساسی نیست و برخورد منطقی را به هرچیزی ترجیح می دهد. جالب اینکه برای تمرین کردن وقت زیادی را صرف می کند و برای کارش ارزش زیادی قائل است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رضا شکاری
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی پیام حیدری
4/5 - (5 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه