بیوگرافی فراز امام‌علی

4 سال پیش
بیوگرافی فراز امام‌علی
4.9/5 - (36 امتیاز)

بیوگرافی فراز امام‌علی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

فراز امام‌علی (زاده ۱ بهمن ۱۳۷۳) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم در تیم باشگاهی پیکان تهران بازی می‌کند.

 زندگینامه فراز امام‌علی

بیوگرافی فراز امام‌علی

فعالیت ورزشی

ماندگاری در پیکان

فراز امامعلی مهاجم ۲۴ ساله تیم فوتبال پیکان دو روز پیش با مسئولان این تیم به توافق رسید و یک سال دیگر قراردادش را تمدید کرد. او که یک مهاجم نوک است فصل گذشته بیشتر در پست وینگر چپ بازی کرد و سه گل برای تیمش به ثمر رساند. فراز درباره تمدید قراردادش با پیکان گفت: «خداراشکر می کنم امسال پیشنهادهای خوبی داشتم و تیم های خوبی من را می خواستند اما تصمیم گرفتم یک فصل دیگر زیر نظر آقای فرکی کار کنم.»

او درباره تجربه کار کردن با فرکی گفت:« خیلی دوست داشتم یک سال کامل را زیر نظر آقای فرکی کار کنم، یک نیم فصل واقعا کم بود. کار با آقای فرکی آنقدر لذتبخش بود که دوست داشتم حداقل یک فصل دیگر با ایشان کار کنم. ضمن اینکه من با مدیران باشگاه پیکان رابطه خوب و صمیمانه ای دارم و بعد از صحبتی که با آن ها داشتم تصمیم گرفتم بمانم.»

مهاجم نوک پیکان در ادامه گفت:« مدیران پیکان واقعا به من لطف دارند. من هفده سال است در این باشگاه هستم. از وقتی هشت سالم بود دایم یک مسیر را از خانه به پیکان رفته ام و در این هفده سال این خیابان به سمت تمرین تیم دیگری کج نشده است. من از زمانی که پا به توپ شدم تا الان مدیران پیکان را از ابتدا تا آخر می شناسم و امیدوارم شرایط طوری بشود که بتوانیم با نتایج خوب محبت هایی که داشتند را جبران کنیم.»

مطلب مرتبط:  بیوگرافی یعقوب کریمی

فراز درباره پست بازی اش هم گفت:« با وجود آنکه پست اصلی مهاجم است اما واقعا فرقی ندارد که وینگر چپ هم باشم، در مجموع تابع نظر آقای فرکی هستم.»

افتخارات ورزشی

باشگاهی

لیگ آزادگان

قهرمانی در لیگ آزادگان ۹۵–۱۳۹۴ به همراه تیم پیکان تهران
صعود به لیگ برتر به همراه تیم پیکان تهران

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی فراز امام‌علی
4.9/5 - (36 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه