بیوگرافی مسیح زاهدی

5 سال پیش
بیوگرافی مسیح زاهدی
Rate this post

بیوگرافی مسیح زاهدی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

مسیح زاهدی (زادهٔ ۲۲ دی ۱۳۷۱) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع برای باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می‌کند.

زندگینامه مسیح زاهدی 

بیوگرافی مسیح زاهدی

فعالیت ورزشی

از تیم‌هایی که وی در آن‌ها بازی کرده‌است می‌توان به شهرداری اردبیل و پیکان تهران اشاره کرد.

وی همچنین به اردوی تیم ملی فوتبال امید ایران نیز دعوت شده‌است.

حضور در تراکتور

مسیح زاهدی جدیدترین خرید تراکتورسازی است که در راستای تقویت این تیم برای فصل نوزدهم فوتبال ایران به پیراهن سرخ تبریزی‌ها دست یافته است.

مدافع کرجی تازه وارد تراکتورسازی در شرایطی به این تیم اضافه شده که در جمع تیم جدیدش با سیداحمد موسوی رابطه نزدیکی دارد و در ماشین سازی نیز به دوقلوها مشهور شده بودند. احمد موسوی، مدافع راست فصل گذشته ماشین سازی که در نقل و انتقالات زمستانی و در شرایطی که با پیشنهاداتی نیز همراه بود، به تراکتورسازی اضافه شده بود، امیدوار است در فصل جدید با هدایت مصطفی دنیزلی که اعتقاد زیادی به مدافعان کناری و سود بردن از آنها دارد، نمایش درخشانی از خود به جا بگذارد.

موسوی در دوران حضورش در ماشین سازی نیز با تکنیک درخشان و حضور در فاز تهاجمی توانسته بود عملکرد موفقی از خود به جا بگذارد و اکنون با اضافه شدن مسیح زاهدی به عنوان دوست قدیمی‌اش باید دید شرایط در فصل آینده برای او به چه شکل پیش خواهد رفت.

شاید باورتان نشود هنوز برخی از ما ۵۰-۶۰ درصد از فصل گذشته طلبکاریم و هر چه صحبت می‌کنیم می‌گویند می‌دهیم ولی خبری نمی‌شود. از بس با نصیرزاده جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم زبان‌مان مو در آورد. بنده خدا آقای زنوزی همیشه از افراد خوش حساب بوده است و شنیده‌ام برخی از بازیکنان زمان مدیریت سمندر ۱۳۰ درصد دریافتی داشتند ولی الان به زنوزی نمی‌گویند وضعیت از چه قرار است و وقتی از مدیر باشگاه می‌پرسد می‌گوید همه چیز عالی است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی آندره‌آ برتولاچی

مطمئنم زنوزی هرچقدر تعهد داشته پرداخت کرده است ولی به دست بازیکن نمی‌رسد. باور کنید کل بودجه ماشین‌سازی ۵ میلیارد هم نمی‌شود که این برای زنوزی پول خرد است و اگر بداند طلبکاریم پرداخت می‌کند ولی موفق نشدیم با او صحبت کنیم و هربار او را دیده‌ایم در جمع بوده است و خصوصی نشده صحبت کنیم.

مدافع ماشین‌سازی ادامه داد:

در حال حاضر فقط دروغ‌های قشنگ از مدیریت باشگاه می‌شنویم و فقط منتظرند حرف بزنیم و بگویند جریمه می‌شوی. در قرارداد ما بند آورده‌اند که اگر علیه مدیریت صحبت کنید ۲۰ درصد جریمه می‌شوید. منتظر است به جای شما بگوییم تو و او هم بگوید با من بد صحبت کردی و انقدر جریمه می‌شوی. قراردادهای ما ۴ نسخه ۱۰ صفحه‌ای است که ۴ بند آن برای بازیکن است و همه صفحه‌هایش برای باشگاه است که این کار را نکن و آن کار را نکن. دیگر برایم مهم نیست و از خدایم است که بگویند برو. کارگری هم بکنم بهتر از این شرایط است.

زاهدی در ادامه یادآور شد:

من اول فصل از چند تیم پیشنهاد داشتم ولی به باشگاه‌ها نامه می‌زنند و تهدید می‌کنند اگر فلان بازیکن را جذب کنی شکایت می‌کنیم.

نساجی من را می‌خواست و با این تهدید‌ها پا پس کشید.

چند بازیکن ما را با این شیوه اجازه ندادند جدا شود ولی از الان می‌گویم برای نیم فصل رضایت نامه می‌خواهم.

اگر تا الان ماندیم و صحبتی نکردیم فقط به خاطر رضا مهاجری است هرچند نمی‌گذارند صدای ما به جایی برسد. یکی از بازیکنان ما با یک رسانه پرمخاطب مصاحبه کرد و کلی انتقاد کرد ولی صحبت‌هایش را حذف کردند و فقط تعریف و تمجید‌هایش را منتشر کردند. اگر قرار باشد اینطوری هوای هم دیگر را داشته باشند صدای بازیکن به جایی نمی‌رسد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی احسان حسینی

اگر این وضعیت ادامه داشته باشد مصاحبه می‌کنم و خیلی مسائل را می‌گویم.

وی در رابطه با بازی‌های ماشین‌سازی هم گفت:

در این شرایط ما رفتیم جلوی استقلال آنطور که دیدید بازی کردیم.

تیمی که قرارداد یک بازیکنش به اندازه بودجه یک فصل تیم ما است.

در حال حاضر هم زنده‌روح،

خود من،

سالاری و چند نفر دیگر مصدوم هستند و

کنعانی‌زادگان هم رفت تیم ملی و باید با این شرایط به مصاف تیمی مثل سایپا برویم.

ولی مطمئن باشید بازهم برای برد به زمین می‌رویم.

مدافع ماشین‌سازی در پایان خاطرنشان کرد:

بازهم از آقای زنوزی تشکر می‌کنم که دو تیم در تبریز دارد و آنها را به خوبی ساپورت می‌کند و تاکید می‌کنم مشکل از آقای زنوزی نیست و ایشان الان هم اگر بداند ما طلب داریم بلافاصله با ما تسویه می‌کند و مشکل از جای دیگر است.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مسیح زاهدی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه