بیوگرافی احسان مرادیان

5 سال پیش
بیوگرافی احسان مرادیان
3.5/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی احسان مرادیان به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

احسان مرادیان (زادهٔ ۲۰ سپتامبر ۱۹۹۴) یک بازیکن فوتبال اهل نوراباد ممسنی است.

زندگینامه احسان مرادیان 

بیوگرافی احسان مرادیان

فعالیت ورزشی

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران و باشگاه فوتبال استقلال اهواز اشاره کرد.

جلوگیری از یک فاجعه

تیم فوتبال فولاد در نیمه اول دیدار هفته دوازدهم مقابل سپیدرود رشت با یک گل به میهمان خود باخت. در این بازی ابتدا حسین ابراهیمی روی یکی از اشتباهات مدافعان فولاد و با یک حرکت عمقی گل برتری را برای تیم شهر رشت به ثمر رساند.

در ادامه فولاد عملکرد بهتری داشت و فشار بیشتری روی دروازه حریف آورد اما حملات این تیم فایده ای در پی نداشت. در اواخر نیمه اول بود که اشتباهات عمقی مدافعان فولاد باز هم کار دست این تیم داد و مهاحم سپیدرود در آستانه تک به تک شدن قرار داشت. در این لحظه میلاد بدرقه از مهاجم مستقیم خود عقب افتاد و او را با خطا متوقف کرد.

بنیادی فر، داور این مسابقه، بدرقه را با کارت زرد و سپس با کارت قرمز جریمه کرد. محمد غلامی پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را به سمت دروازه زد اما احسان مرادیان به شکلی تماشایی ضربه او را مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه فولاد برای دومین بار شد. اگر این گل به ثمر می رسید، شکست برای فولاد سنگین تر می شد و یک نیمه بازی ۱۰ نفره با ۲ گل اختلاف می توانست کار را برای شاگردان ایلی استن بسیار سخت تر کند، اما سیو نجات بخش مرادیان از جلوگیری یک اتفاق تلخ در نیمه اول این بازی جلوگیری کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی دولف زیگلر
صحبت در مورد کار با میرزاپور

مرادیان درباره کار با میرزاپور به عنوان یکی از اتفاقات سال ۹۷ هم گفت: کار با آقا ابراهیم خوب است. به هر حال ایشان تجربه زیادی در تیم ملی دارد. ما هم کنار او داریم تلاش می کنیم. از روزی که او آمده، تغییراتی را خودم احساس کردم. نوع ایستادن ما در دروازه هم حتی تغییر کرده است. در مجموع با حضور ایشان اتفاقات مثبتی برای ما رخ داده و انشاالله با گذر زمان هم بهتر می شود.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی احسان مرادیان
3.5/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه