بیوگرافی مرتضی منصوری

4 سال پیش
2/5 - (2 امتیاز)

بیوگرافی مرتضی منصوری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

مرتضی منصوری (زاده ۲ تیر ۱۳۶۹ در شوش) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است.

زندگینامه مرتضی منصوری

بیوگرافی مرتضی منصوری

فعالیت ورزشی

وی هم‌اکنون عضو باشگاه فوتبال سپاهان می‌باشد.

وی می گوید:

من سه سال برای پدیده بازی کردم که در یکی دو سال ابتدایی از لحاظ مالی و فوتبالی اذیت شدم، ولی فصل گذشته شرایط خوبی در این تیم داشتم. احساس کردم که بعد از سه سال حضور در پدیده زمان جدایی فرا رسیده است و تصمیم گرفتم تا فضای جدیدی را تجربه کنم.

مدافع جدید تیم فوتبال سپاهان در ادامه افزود: چند پیشنهاد هم داشتم، ولی در نهایت سپاهان را انتخاب کردم. سپاهان یک باشگاه حرفه‌ای است و بازیکنی که در این تیم بازی می‌کند، دغدغه زمین تمرین، امکانات، مسائل مالی و … را ندارد. از طرفی این تیم در لیگ قهرمانان هم حضور دارد و امیدوارم عملکرد خوبی در تیم جدیدم داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با باشگاه پدیده هم مذاکره کرده است، گفت: مسئولان باشگاه پدیده هیچ تماسی با من نداشتند. شاید آنها با مدیربرنامه‌هایم صحبت کردند، ولی با من تماسی نداشتند. من هم بازیکن آزاد بودم و قصد داشتم تیمی را انتخاب کنم که باعث پیشرفتم شود. من سه فصل پیش هم از سپاهان پیشنهاد داشتم، ولی به پدیده آمدم تا از حاشیه‌ها دور باشم. متأسفانه همه چیز برعکس شد. واقعاً پیش‌بینی نمی‌کردم که با آن مشکلات روبه‌رو شوم. شرایط حتی طوری شد که قرار بود مرا به لیگ دسته اول بفرستند، ولی ماندم تا حقم را بگیرم.

منصوری در خاتمه تصریح کرد:

من در فصل گذشته روزهای خوبی را با پدیده تجربه کردم و باید از هواداران این تیم و مردم مشهد هم تشکر کنم. هدف من در سپاهان این است که به افتخارات جدیدی دست پیدا کنم. دوست دارم به چیزهایی که در فوتبال نرسیدم در سپاهان برسم.

از بستنی فروشی تا قرارداد میلیاردی

مرتضی منصوری اولین خرید سپاهان در پنجره نقل و انتقالات داستان ویژه ای در زندگی شخصی اش دارد. او تا همین چند سال پیش قید فوتبال بازی کردن را زده بود و پس از انجام خدمت سربازی به کار در یک مغازه دور از خانه و خانواده اش دلبسته بود. از شوش به اهواز رفته بود تا آنجا بتواند درآمد بهتری داشته باشد. این نقل مکان آنطور که مرتضی می گوید، به او دری شده برای رسیدن به رویاهایش. یک روز اتفاق ویژه ای در زندگی او رخ می دهد و او در مغازه ای که کار می کرده یکی از مربیان سابقش را می بیند و همان دیدار آغازی می شود برای مرتضی منصوری و زندگی جدیدش.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی اریک دایر

با مدافع راست جدید سپاهان که فصل گذشته نمایش های خوبی در پدیده داشت و در ۲۸ سالگی خود را به علاقمندان به فوتبال معرفی کرد، گفتگویی داشتیم که در ادامه می خوانید.

مدافع راست سابق باشگاه پدیده حرف هایش در مورد پیوستن به سپاهان را اینگونه آغاز کرد:

سه سال پیش هم از سپاهان پیشنهاد داشتم؛ زمان عبدالله ویسی. آن زمان دوست داشتم جایی باشم که حاشیه نداشته باشد و فکرم راحت باشد. سرم توی کار خودم باشد. در پدیده اما یکی دو سال اول خیلی سخت گذشت، چون کم بازی می کردم. یک سری مسائل را نمی توان گفت و در دل آدم می ماند. سال سوم من، سال اول آقا یحیی شد. در طول فصل به خاطر مسائل مالی یک مقدار اذیت شدیم ولی از لحاظ فنی شرایط خوبی داشتیم. دوست داشتم یک جایی بروم که فکر فوتبال باشم و ذهنم درگیر مسائل دیگر نباشد.

منصوری افزود:

من منطقی فکر می کنم. دنبال تیم عوض کردن هم نیستم.

دوست دارم سال ها در یک تیم بازی کنم.

دنبال زندگی کردن هستم و اینکه دغدغه گرفتن حقم را نداشته باشم.

هر آدمی یک سری اهداف در زندگی اش دارد.

می خواستم جایی بازی کنم تا به آرزوها و رویاهایم برسم و دوست ندارم جایی باشم که درگیر مسائل دیگر بشوم.

از منصوری در این مورد پرسیدیم که اهدافش حالا که به تیم بزرگی مثل سپاهان پیوسته چیست.

او در این مورد می گوید:

هدف های زیادی دارم. سپاهان تیم بزرگی است؛

نائب قهرمانی آسیا و قهرمان ایران است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی هیونگ مین سون

کادر فنی بزرگی دارد و تماشاگرانی پرشور.

دوست ندارم در مورد اهدافم صحبت کنم و دوست دارم به آنها برسم.

من بیشتر آدمی هستم که اهل عمل هستم نه حرف زدن.

واقعیت این است که هدفم قهرمانی لیگ ایران است.

این هدف من هم فردی است و هم تیمی و هدف های زیاد دیگری دارم که نمی خواهم در مورد آنها حرف بزنم.

او با تشکر از یحیی ادامه داد:

آقا یحیی هر جا هست برای او آرزوی موفقیت می کنم. او بود که به من فرصت بازی داد. من زمانی در استقلال اهواز بودم و خدا می داند که چقدر زجر کشیدم. واقعیت این است که فوتبال را کنار گذاشته بودم و سر کار می رفتم. زیاد نمی خواهم این مسائل را باز کنم و در مورد جزئیات آنها صحبت کنم.

مرتضی منصوری سه سال پیش به تیم فوتبال پدیده پیوست. او حالا در ۲۸ سالگی به سپاهان پیوسته. از او در رابطه با این موضوع پرسیدیم که چرا اینقدر دیر در فوتبال ایران مطرح شده است. او در واکنش به این سوال خیلی خلاصه از خاطرات دوران گذشته اش می گوید: یک زمانی شده بود که بعد از خدمت سربازی من کاملا قید فوتبال را زده بودم و از شوش به اهواز رفته بودم و در یک مغازه بستنی فروشی کار می کردم. باز خدا خیر بدهد آن مربی ای که به مغازه ام در اهواز آمد و گفت برو تست بده. واقعا خیلی سخت است که از لیگ دسته سه به لیگ برتر برسی.

طی مدتی که در اهواز کار می کردی، اصلا فکر می کردی روز بتوانی به موفقیت های امروز برسی. منصوری در پاسخ به سوال از حسش گفت:

اصلا؛ ولی ته دلم احساس خوبی بود که اتفاق های خوبی برایم رخ می دهد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کوین دورانت

یک جمله هست که می گوید،

“بالاخره یک روز خوب می آید”؛ من این جمله را باور داشتم.

امیرقلعه نویی مربی ای قلمداد می شود که بازیکنان کناری تاثیر زیادی در شیوه بازی تیم او دارند. منصوری با ابراز خشنودی از این موضوع عنوان کرد:

خب در سیستم آقا یحیی همیشه باید حواسمان به عقب می بود و حضور داشتیم ولی آقای قلعه‌نویی بازیکن رونده می خواهد. به نظرم فوتبال این سبک باعث می شود که فوتبالم بیشتر به چشم بیاید.

منصوری در مورد اینکه رقیبی با تجربه یعنی محمد ایران پوریان را در کنار خود در پست دفاع راست می بیند و باید برای رسیدن به ترکیب اصلی با او رقابت کند، بیان کرد: خب آقای ایران پوریان بازیکن خیلی خوبی است و من هم خیلی قبولش دارم. خوشحال هستم که چیزهایی زیادی می توانم از او یاد بگیرم.

منصوری که در ابتدای گفتگوی تلفنی حرف هایش را با تشکر از پدیده شروع کرده بود، بار دیگر در انتهای مصاحبه به این موضوع اشاره کرد و گفت:

من در این مصاحبه بحثم بیشتر تشکر از تیم پدیده است.

من در فضای مجازی اصلا نیستم و همینجا از آنها تشکر می کنم؛

از مردم مشهد،

از کادر فنی و به خصوص آقای گل محمدی که به من فرصت دیده شدن داد.

امیدوارم تمام مشهدی ها و باشگاه پدیده من را حلال کرده باشند.

من هم جوانم و می خواهم پیشرفت کنم.

حالا هم به تیم سپاهان یکی از تیم های بزرگ ایران آمده ام و دوست دارم چیزهایی که در قلبم دارم را با سپاهان به دست بیاورم.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی مرتضی منصوری
2/5 - (2 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه