بیوگرافی عبدالسلام گادیسف

5 سال پیش
بیوگرافی عبدالسلام گادیسف
4.8/5 - (133 امتیاز)

بیوگرافی عبدالسلام گادیسف به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

عبدالسلام گادیسف(متولد ۲۶ مارس ۱۹۸۹ در داغستان)یک کشتی‌گیر اهل روسیه است.

زندگینامه عبدالسلام گادیسف

بیوگرافی عبدالسلام گادیسف

فعالیت ورزشی

از افتخارات وی می‌توان به کسب مدال طلا و نقره وزن ۹۷ کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۴ و مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵ اشاره کرد.

گادیسوف در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ حاضر بود که در این مسابقات از رضا یزدانی شکست خورد و با توجه به مصدومیت رضا یزدانی، از گردونه رقابت‌ها حذف شد. وی سابقه کشتی در لیگ ایران را دارد.

زندگی در ایران

وی می گوید:
بارها به ایران آمده‌ام و این کشور را مانند خانه خودم می‌دانم.

عبدالسلام گادیسوف،درباره ارزیابی خود از رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در ایران اظهار کرد: مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و تیم‌های مختلف با ترکیبی از نفرات خوب خود پا به این رقابت‌ها گذاشتند. ما نیز هر چند دست به جوانگرایی زدیم تا این نفرات با حضور در چنین رقابت‌هایی کسب تجربه کنند و برای حضور در مسابقات مهم آماده شوند اما در ترکیب خود اوتارسلطان‌اف که قهرمان المپیک هست را با خود به ایران آوردیم.

مربی جدید تیم ملی کشتی آزاد روسیه درباره علت عدم حضور روسیه در این رقابت ها بدون ترکیب اصلی گفت: همین نفرات جوان ما نیز در جام یاریگین نتایج بسیار خوبی بدست آوردند و از کشتی گیران آینده‌دار روسیه محسوب می شوند کما اینکه مشاهده کردید در دیدار نخست مقابل آذربایجان توانستند قهرمان المپیک این کشور را شکست دهند.

وی درباره حضور در ایران و نحوه میزبانی کرمانشاه از رقابت‌های جام جهانی نیز خاطرنشان کرد: مرتبه اول نیست که به ایران می آیم و بارها برای حضور در مسابقات مختلف به ایران آمده ام. ایران مانند خانه من است و انگار در کشور خودم حضور دارم. میزبانی هم بسیار خوب و راضی کننده بود و تماشاگران استقبال بسیار خوبی از این رقابت‌ها داشتند.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی سیروس پورموسوی
گادیسوف درباره چرایی بی‌علاقگی روس‌ها به تعامل مناسب‌تر با ایران و حضور کمرنگ در مسابقات ایران گفت:

اینگونه نیست بلکه بسیاری از اوقات بصورت همزمان در چند کشور تورنمنت یا مسابقات کشتی برگزار می‌شود که ما سعی می‌کنیم در بهترین آن‌ها که به نفع ما باشد شرکت کنیم. مثلا اگر تورنمنتی در اروپا برگزار شود ما بیشتر علاقه داریم به آنجا برویم هر چند ما در جام جهانی ایران با ترکیب جوان حاضر شدیم اما به دنبال کسب نتیجه هم بودیم.

دارنده مدال های طلا و نقره جهان درباره علت خداحافظی زودهنگام از کشتی در سن ۲۷ سالگی گفت:این خداحافظی خیلی هم زود نبود و من دوست داشتم در عرصه مربیگری کارم را آغاز کنم که خوشبختانه این امر محقق شد و در حال حاضر نیز از مربیگری در تیم ملی راضی هستم. من به اندازه کافی کشتی گرفتم و ترجیح دادم جایم را به جوانترها بدهم.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی عبدالسلام گادیسف
4.8/5 - (133 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه