بیوگرافی محسن عاشوری

4 سال پیش
بیوگرافی محسن عاشوری
5/5 - (61 امتیاز)

بیوگرافی محسن عاشوری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

محسن عاشوری(زاده ۱۲ دی ۱۳۴۳ – نوشهر) مدافع سابق تیم پرسپولیس می‌باشد.

زندگینامه محسن عاشوری

بیوگرافی محسن عاشوری

فعالیت ورزشی

او از سال ۱۳۷۶–۱۳۶۶ عضو تیم پرسپولیس بود و در ۱۷۹ بازی که برای این تیم انجام داد ۲۰ گل به ثمر رساند.

وی ۱۲ بازی ملی نیز در کارنامه دارد. عاشوری در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۰ پس از کناره‌گیری حمید استیلی، به‌طور موقت به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد.

فوتبال تهاجمی

وی می گوید:

من علاقه درونی به فوتبال تهاجمی دارم که این بی‌ربط با دوران بازیگری‌ام نیست و مسئولیتی که مربیانم از من طی ۱۰ سال بازی در پرسپولیس می‌خواستند. پرسپولیس خاستگاه فوتبال تهاجمی بوده و البته من و هر مربی دیگری برای ارائه این سبک از بازی نیازمند بازیکنان با کیفیت و همچنین امکانات لازم هستیم.

من در سایه کسب تجربه، الگوبرداری و همچنین مطالعاتی که در این زمینه داشتم به فرم خوبی از فوتبال تهاجمی رسیدم و سعی کردم آن را در تیم خوشه طلایی به نمایش بگذارم. البته در این مسیر مشکلاتی هم وجود داشت؛ دیر تحویل گرفتن تیم، کیفیت نامطلوب زمین و همچنین مصدومیت بازیکنان، با این حال خدا کمک کرد و با تلاش بچه‌ها توانستیم دراین فصل از بازی‌ها و در ۱۷ بازی از ۲۵ بازی پیروز شویم.

به واقع تفکر ما ارائه فوتبال تهاجمی و پیروز شدن بود که با تمرین و تلاش بیش از اندازه به این مهم دست پیدا کردیم. نکته مهم دیگر اینکه؛ از نظر من مهم این نیست که تیم در چه رده‌ای بازی می‌کند، فقط باید بازیکنان را از نظر ذهنی برای فوتبال تهاجمی آماده کرد، چون فوتبال تهاجمی است که برای تماشاگر زیبا جلوه می‌کند و از همه مهمتر باعث ادای دین فوتبال به تماشاگران می‌شود. فوتبال ایران فوتبالی خلاق و با‌استعداد است و باید تهاجمی فوتبال کند. البته این به معنی بی‌تفاوتی به دفاع در فوتبال نیست، چون دفاع هم بخشی از فوتبال است، اما مبنا و پایه فوتبال ما با توجه به استعدادی که دارد باید بازی رو به جلو باشد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی گائتانو شیره‌آ
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی محسن عاشوری
5/5 - (61 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه