بیوگرافی پریا شهریاری

4 سال پیش
بیوگرافی پریا شهریاری
3.7/5 - (3 امتیاز)

بیوگرافی پریا شهریاری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

پریا شهریاری از سال ۱۳۹۱ رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی ایران است.

زندگینامه پریا شهریاری

بیوگرافی پریا شهریاری

فعالیت ورزشی

وی پس از ریاست دپارتمان با مارکو اکتاویو سرمربی برزیلی جهت حضور در ایران وارد مذاکره شد و روند موفقیت های فوتبال ساحلی ایران پس از حضور شهریاری در راس این رشته در ایران آغاز شد. وی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت ورزشی و همچنین اولین و تنها مدرس ایرانی دوره های مدیریت فیفا نیز بشمار می رود.

از دیگر فعالیت های شهریاری نظارت مسابقات بین المللی فوتبال و فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) است.

از مهمترین مسابقاتی که وی نظارت آنها را برعهده داشته می توان به دیدار فینال مسابقات فوتبال جام ملتهای بانوان آسیا در سال ۲۰۱۸ و دیدار فینال فوتسال المپیک جهانی جوانان در رده بانوان و دیدار رده بندی فوتسال المپیک جهانی جوانان آقایان به میزبانی بوئنوس آیرس آرزژانتین در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد.

پریا شهریاری، رئیس کمیته فوتبال ساحلی که با ۳۴ سال سن این سمت را داراست؛ در مورد نحوه شروع به کارش گفت:

من حدود ۱۶ سال است که در فدراسیون فوتبال مشغول به کار هستم. بعد از اینکه پیش دانشگاهی را تمام کردم؛ به دلیل علاقه زیادی که به کار داشتم؛ پرس و جو کردم که کار مناسبی پیدا کنم و متوجه شدم فدراسیون فوتبال نیرو جذب می کند. بعد از مصاحبه و امتحان استخدام شدم.

وی درخصوص کسب عنوان قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره ای امارات اظهار کرد:

مطلب مرتبط:  بیوگرافی خسوس کاندلاس

تیم هایی که با ایران همگروه بودند مثل تاهیتی و روسیه جز قدرتهای دنیا هستند. تیم ملی در مرحله گروهی مقابل آنها بازی زیبایی را به نمایش گذاشت و در مجموع در ۵ دیدار ۵ پیروزی کسب کرد. این عملکرد با حضور جوانانی بود که برای اولین بار در رویدادی بین المللی حضور داشتند و بعد از ۱۲ سال جوانگرایی در فوتبال ساحلی با موفقیت همراه بود. همچنین محمد مرادی با ۲۲ سال سن به عنوان پدیده جوان سال معرفی شد و حمید بهزادپور به عنوان بهترین دروازه بان جام بین قاره ای این دوره لقب گرفت.

شهریاری در آخر عنوان کرد:

من ناظر فیفا هستم.

در مسابقات المپیک جوانان آرژانتین در فوتبال ناظر مسابقات بودم و به عنوان بهترین ناظر فینال مسابقات را نظارت کردم. به عنوان مدرس فیفا در بحث مدیریت ورزشی تدریس می کنم و فوق لیسانس مدیریت ورزشی دارم.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی پریا شهریاری
3.7/5 - (3 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه