بیوگرافی رایبک

4 سال پیش
4.6/5 - (248 امتیاز)

بیوگرافی رایبک به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

رایبک (رایان ریوز) (به انگلیسی: Ryback) (زادهٔ ۱۰ نوامبر ۱۹۸۱) کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی است.

زندگینامه رایبک

بیوگرافی رایبک

فعالیت ورزشی

وی در سال ۲۰۱۵ از کشتی کج خداحافظی کرد. رایبک به‌سرعت از وقتی وارد کمپانی شد، از زمانی که در ان ایکس تی وارد شد تا به برند آمد، رشد فوق‌العاده سریعی مانند شیمس داشت؛ حتی بهتر از او. رایبک در لاس وگاس متولد شد. از ۸ سالگی به تماشای کشتی مینشت و ۱۲ سالگی به وزنه‌برداری رفت و بدنی زیبا را برای خود به رقم آورد. رایبک مسابقات بیس بال و فوتبال نیز بازی می‌کرده‌است. رایبک در یکی از مسابقاتش در دانشگاه ایالت نوادا در یک بازی بسیار مهیج، با مشکل شکستگی پا روبرو شد. رایبک در دانشگاه لاس وگاس و نوادا حضور داشت و در رشتهٔ تناسب اندام به تحصیل پرداخت. او پس از تلاش بسیار به‌عنوان یکی از ۸ فینالیست ان ایکس تی وارد اسمکدان شد.

وی پس از فعالیت در کمپانی DSW در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ به Ohio Valley Wrestlin منتقل شد.

=== بیوگرافی رایبک

رایبک حریفان را یکی پس از دیگری از پیش رو برمی‌داشت. در کمپانی WWE به دلیل مثبت بودن تست اعتیاد، یک ماه به تعلیق افتاد.

او از یکی از مکمل‌های پرورش اندام استفاده می‌کرد که به‌طور ناخواسته باعث اختلال در خواندن می‌شد. وی دیگر از این مکمل استفاده نکرد و پس از دادن آزمایش دوم به کمپانی بازگشت.

رایبک پس از بازگشت به کمپانی با جان بولن (JOHN BOLEN) تگ تیم شد و با گروه‌های زیادی مسابقه دادند، از جمله گروه LOCOS.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی رزیتا علیپور

مربی رایبک توسط ویلیام رگال در برند NXT تغییر کرد. او با دری سانگ و جاستین گابریل و دانیل براین و… مسابقه داده و همه را ناکام گذاشته‌است (در NXT)(سال ۲۰۱۰)

رایبک مجدداً مصدوم شد از ناحیه پا و به زیر تیغ جراحی رفت.

=== بیوگرافی رایبک

رایبک در اولین مسابقه رویال رامبل خود به عنوان نفر ۳۰ حضور یافت ولی توسط جان سینا حذف شد. او در رسلمانیا ۲۹ با مارک هنری مسابقه داد و شکست خورد همچنین او در اکستریم رولز و پی بک ۲۰۱۳ بر سر کمربند جهانی با جان سینا مسابقه داد ولی در هیچ‌یک موفق به کسب کمربند نشد. او پس از رسلمنیا زمانی که به جان سینا حمله کرد و تا به امروز به شخصئیتی منفور تبدیل شده‌است.

او پس از شکست خوردن در مقابل جان سینا درگیری را با کریس جریکو آغاز کرد و درمانی این د بنک توانست جریکو را شکست دهد. او در ادامه با سی ام پانک درگیر شد. قبل از درگیری باسی ام پانک او یکی از شاگردان پاول هیمن شد. درگیری بین پانک و رایبک تا جایی پیش رفت که مسابقه آن‌ها در پی پر ویو بتل گراند ثبت شد. رایبک باز هم نتوانست از پس یکی دیگر از بزرگان بربیاید. او از سی ام پانک باخت. رایبک که باخت خود را شانسی می‌پنداشت خواستار ریمچ خود در هل این د سل شد اما باز هم از پس پانک برنیامد.

بسیاری از طرفداران کشتی کج منتظر جدال بین بیگ شو و رایبک بودند. سرانجام این مسابقه صورت گرفت. این مسابقه که در راو برگزار شد مسابقه پرهیجانی بود. در اواخر این مسابقه رایبک قدرت خود را به رخ تماشاگران کشید و بیگ شو ۲۰۰ کیلویی را شلدشاک کرد اما بیگ شو تسلیم فینیشر رایبک نشد. رایبک که خود را برای دومین شلدشاک آماده می‌کرد با بدل بیگ شو همراه شد و با کی او پانج بیگ شو بازی را واگذار کرد تا باز هم مسابقه را به یکی دیگر واگذار کند. رایبک در سروایور سریز (۲۰۱۳) طی مسابقه‌ای مقابل مارک هنری قرار گرفت و از هنری شکست خورد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی هادی علیزاده
=== بیوگرافی رایبک

درTLCتیم رایبکسل یعنی رایبک و کورتیس اکسل مقابل تیم ری میستریو و بیگ شو، کودی رودز و گلداست، جک سواگر و آنتونیو سزارو قرارگرفتند که در این مسابقه برادران رودز از کمربندهای تگ تیم خود دفاع کردند. در رویال رامبل ۲۰۱۴ رایبک توسط باتیستا حذف شد. در رسلمانیا ۳۰ رایبک و کرتیس اکسل مقابل تیم اوسو، لوس ماتادورز و آمریکایی‌های حقیقی یعنی جک سواگر و سزارو قرارگرفتند که دراین مسابقه رایبکسل حذف شدند و مسابقه به نفع تیم اوسوهابه پایان رسید. رایبک در پاندی نایت راو ۲۷ اکتبر بعد از دوماه مصدومیت به میدان‌ها بازگشت و بودالاس را شکست داد و دوباره به چهره‌ای محبوب تبدیل شد و شعارFeed Me Moreخود را رواج داد. همچنین در اسمکدان شب هالووین هیت اسلیتررامغلوب کرد. در راو ۳ نوامبر توانست تاینوس اونیل را شکست بدهد و دراسمکدان همان هفته هم بر سزار غلبه کرد.

درRAW مقابل جان سینا قرارگرفت که این مسابقه بادخالت اعضایAuthorityباDQبه نفع جان سینابه پایان رسید و رایبک باآن‌ها درگیر شد و دراسمکدان همان هفته مقابل کین پیروزشد. رایبک سر انجام به تیم سینا پیوست و در سروایور سریز (۲۰۱۴) مقابل آتوریتی قرار گرفت. البته رایبک در سروایور سریز عملکرد خوبی نداشت و به عنوان اولین نفر از مسابقه توسط الکساندر روسف حذف شد. رایبک در پی بک (۲۰۱۵) به بری وایت باخت.

=== بیوگرافی رایبک

پس از مصدومیت دانیل برایان رایبک در الیمینیشن چمبر (۲۰۱۵) طی مسابقهٔ الیمینیشن چمبر در مقابل شیمس، دولف زیگلر، بد نیوز برت، مارک هنری و آر-تروث پیروز شد و صاحب کمربند اینترکانتیننتال شد و بارها حریفانش از جمله د میز و بیگ شو را بر سر کسب این کمربند ناکام گذاشت اما در شب قهرمانان (۲۰۱۵) این کمربند را به کوین اوونز واگذار کرد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی تئو والکات

رایبک سپس در اسمکدان و راو پس از شب

قهرمانان دو مسابقه با روسف داد و در هر دو

مسابقه پیروز شد. رایبک در هل این ا سل (۲۰۱۵)

ریمچ خود را در برابر اوونز برگزار کرد و بار دیگر از اوونز

شکست خورد و نتوانست کمربندش را پس بگیرد.

رایبک در مسابقهٔ انتخابی کمربند قهرمانی جهان که

پیش از این در اختیار سث رالینز قرار داشت و پس از

مصدومیت رالینز بدون صاحب ماند شرکت کرد که در همان مرحلهٔ اول توسط کالیستو حذف شد.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی رایبک
4.6/5 - (248 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه