بیوگرافی کریم قربانی

4 سال پیش
بیوگرافی کریم قربانی
4.8/5 - (156 امتیاز)

بیوگرافی کریم قربانی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

کریم قربانی بازیگر سینما و تلویزیون است. از جمله کار‌های او می‌توان به مجموعه ستایش ۳، زوج یا فرد، سریال چاردیواری، نمایش خانگی شهرزاد و عاشقانه اشاره کرد.

زندگینامه کریم قربانی

بیوگرافی کریم قربانی

فعالیت هنری

او بازیگر سینما و تلویزیون است که بیشتر نقش‌های کمدی و طنز را اجرا می‌کند. جالب است بدانید که وی نوازنده نیز هست. از مهم‌ترین آثار کریم قربانی می‌توان به فعالیت در سریال مختارنامه، سریال عاشقانه و فیلم ایستاده در‌ غبار اشاره کرد.
این هنرمند کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال ۱۳۸۰ در فیلم من ترانه پانزده سال دارم به کارگردانی رسول صدرعاملی به عنوان نوازنده فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدی او مانند سریال مختارنامه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای وی محسوب می‌شود.

وی در سال ۱۳۹۰ دوره پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند. آقای قربانی در این سال، فعالیت در سریال مختارنامه به کارگردانی سید داود میر‌باقری محسوب می‌شود. را تجربه کرد.

کریم قربانی در ستایش ۳
وی اخیرا با حضور در مجموعه تلویزیونی ستایش، فعالیتی دیگر به کارنامه‌ هنری خود اضافه کرده است.

حاشیه ها

فوت پسر و اهدای عضو

کریم قربانی فرزندی به نام امیر قربانی داشت. امیر ناگهان دچار ایست قلبی می‌شود، او را به بیمارستان بعثت منتقل می‌کنند، ولی متاسفانه عملیات نجات و پزشکی نتیجه‌ای مثبت به دنبال نداشت و امیر جان خود را در اثر ایست قلبی از دست می‌دهد. اما این هنرمند، پس از درگذشت فرزندش با اهدای اعضای بدن او به بیماران نیازمند پیوند عضو، به آن‌ها زندگی دوباره می‌بخشد.

مطلب مرتبط:  بيوگرافی مهرانه مهین ترابی

وی برای فرزندش مراسم ختمی در مسجد جامع انزلی، زادگاه این بازیگر، برگزار کرد و در این مراسم برخی چهره‌های ورزشی مانند غفور جهانی، محمد احمدزاده، حمید استیلی، مازیار زارع، پژمان نوری و شماری از بازیکنان تیم فوتبال ملوان نیز حضور داشتند.

شایعه خود کشی پسر او
پس از مرگ امیر قربانی شایعه‌ای مبنی بر خودکشی امیر با قرص برنج پخش شد که آقای قربانی، بازیگر کمدی تلویزیون ایران، در یک مصاحبه این گفته را تکذیب کرد و گفت:” در گواهی فوت پسرم نوشته ایست قلبی چطور این شایعه را می‌سازید؟ “

فعالیت‌های هنری

سال ۱۳۹۸ – سریال ستایش ۳
سال ۱۳۹۷ – سریال زوج یا فرد
سال ۱۳۹۷ – فیلم زندانی‌ها
سال ۱۳۹۳ – فیلم چاقی
سال ۱۳۸۸ – سریال چاردیواری
سال ۱۳۷۱ – فیلم مجسمه
سریال زیبا شهر
سریال روز‌های بد به در
سریال آمین
سریال یک روز قبل
سریال نقطه سرخط
سریال زیرهشت
سریال خرورس
سریال زمانی برای عاشقی
سریال پادری
نمایش خانگی شهرزاد
نمایش خانگی عاشقانه
و …

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کریم قربانی
4.8/5 - (156 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه