بیوگرافی ریحانه پارسا

4 سال پیش
بیوگرافی ریحانه پارسا
1/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی ریحانه پارسا به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

ریحانه پارسا بازیگر جوان و پرحاشیه تلویزیون، اهل تهران و متولد اسفند سال ۱۳۷۷ است. وی دارای دیپلم نمایش از هنرستان سوره است و به واسطه بازی در سریال پدر به شهرت رسید.

زندگینامه ریحانه پارسا 

بیوگرافی ریحانه پارسا

فعالیت هنری

ریحانه پارسا اهل تهران و متولد اسفند سال ۱۳۷۷ است و در سال ۱۳۹۴ از هنرستان سوره دیپلم تئاتر گرفت. ریحانه پارسا یکی از جوانترین بازیگر‌ها در تلویزیون است که با نخستین فعالیت جدی خود در سریال پدر مشهور شد. البته بـه جز بازیگری در عکاسی نیز به طور تخصصی فعالیت می‌کند. شغل پدرش آزاد و مادرش خانه دار است. بچه اول خانواده است و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد.

نحوه بازیگر شدن ریحانه پارسا
خودش در این باره می‌گوید که وقتی آگهی فراخوان برای تست بازیگری در سریال پدر را دید، پیش آقای عنفا و توفیقی رفت و مورد توجه آنها قرار گرفت. او بعد از تست بازیگری از بین ۳۰۰ نفری که در آنجا حضور داشتند توانست نمره قبولی را به دست آورده و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

پیشنهاد بازیگری بیوگرافی ریحانه پارسا

تجربه درخشان خانوم پارسا در سریال پدر باعث شد، پیشنهادات زیادی برای بازیگری به بشود. او می‌گوید بازی در سینما برایش جذاب است اما فعلا تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند.

مدلینگ شدن ریحانه پارسا

یکی از حواشی مرتبط با ریحانه پارسا به صفحه اینستاگرام وی و عکس‌هایی که در پیج خود بعد از بازی در سریال پدر گذاشت بازمی‌گردد. این خبر در دنیای مجازی بسیار سر و صدا کرد چرا که او در ابتدا مجموعه عکس‌هایی از سریال پدر و پشت صحنه‌ی آن در صفحه‌ی اینستاگرامی خود منتشر کرد، اما پس از اتمام سریال، تمام عکس‌های مربوط به سریال را حذف کرده و عکس‌های مدلینگ خود را در صفحه‌‌اش پست کرد. عکس‌های منتشر شده اسپانسر داشته و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی مرتضی عقیلی
خبر دروغ ازدواج ریحانه پارسا

ریحانه پارسا تا به حال ازدواج نکره و مجرد است. اما در ابتدای سال ۹۸ او در صفحه‌ شخصی اینستگرام خود خبر دروغی از ازدواجش را منتشر کرد. وی در ۱۳ فروردین ۹۸ در ۲۱ سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را اعلام کرد، اما کمتر از ۲۴ ساعت اعلام کردند این خبر دروغ سیزده بوده است!

ریحانه پارسا با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

«گر هیچ نباشد،

چون تو باشی…

ممنون از تبریکاتون و تشکر ویژه از جواهری باران بابت طراحی زیبای حلقه‌هامون.»

همچنین روزبه حصاری در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصاویری نوشت:

«جان مرا جان تو را هر دو به هم دوخت قضا مولانا.

ممنونم از همه دوستانى که محفل خودمانى ما رو منور کردند و از همه دوستانى که در این ایام و تعطیلات کمتر کنارشان بودم عمیقا از اندوه جارى در کشورم غمگینم از پیغام هاى تبریک یکایک شما ممنونم و شرمسار آنان که نتوانستم در محفل کوچکمان پذیرایشان باشم عشق در زندگیتان جارى باد ارادتمند.»

بعد از تبریک‌های فراوان از سمت دوستان و طرافداران در نهایت آن‌ها خبر را دروغ سیزده خواندند و ریحانه پارسا نوشت که دروغ ۱۳ بود، که دروغ ۱۳ هست، که دروغ ۱۳ خواهد بود ….. که مجرد است.

زندگی شخصی

ریحانه پارسا به کتاب‌های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه بسیار زیادی دارد. او در کلاس‌های بازیگری زیادی شرکت کرده و در دوران دانشجویی و مدارس کار تئاتر مدرسه را بر عهده داشته است. همچنین زمانی که دانشجو بوده چندین تئاتر را با دوستانش کار کرده است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی ثریا حکمت

به گفته خودش به شدت در زندگی عادی آدم تنها و خانه نشینی است.

او گفته:

«در طول روز کار خاصی‌ام نمی‌کنم و سعی می‌کنم دورم خلوت باشه تا توی آرامش باشم،

بیشتر اوقات می‌نویسم و امیدوارم روزی اتفاقی در نوشتن هم برایم بیفتد.» همچنین می‌گوید:

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛

البته برنامه خودم هم بود.»
وی علاوه بر بازیگری، مهارت خاصی در نویسندگی و عکاسی دارد و به دنبال کارگردانی نیز هست.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ریحانه پارسا
1/5 - (1 امتیاز)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه