بیوگرافی دیانا ایگران

3 سال پیش
بیوگرافی دیانا ایگران
Rate this post

بیوگرافی دیانا ایگران به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

دیانا ایگران بازیگر جوان و توانمند دنیای هالیوود است که معمولا با ایفای نقش در سریال کمدی موزیکال گیلی شناخته می شود و یکی از بازیگران زن آینده دار سینمای هالیوود معرفی شده است. او که با ایفای نقش کوئین فَبرِی در این سریال توانست خیلی از کارگردانان سینما را متوجه هنر بازیگری اش کند، سال پرکاری را پشت سر گذاشته است.

زندگینامه دیانا ایگران 

بیوگرافی دیانا ایگران

فعالیت هنری

گفتنی است که او علاوه بر بازیگری دارای صدای خوانندگی فوق العاده ای نیز هست و تا به امروز چندین اجرای موفق نیز داشته است. اما عشق اصلی او در دنیای هنر به رقص باز می گردد. او از ۳ سالگی مشغول فراگیری رقص باله و جاز شد. این علاقه با حضور او در تئاترهای موزیکال و اجراهای رقص بیشتر و بیشتر شد.

دیانا ایگران همچنین در کارنامه ی هنری خود حضور در تعداد زیادی موزیک ویدئو را نیز دارد. فعالیت های ضد جنگ اخیر دیانا ایگران چهره ی محبوب و جدیدی از او به علاقه مندانش ارائه کرده است. وی همین طور در وب سایت خود به انتشار دیدگاه هایش در قالب متن های کوتاه می پردازد.

دوران کودکی و نوجوانی دیانا ایگران

دیانا ایگران در۳۰ آپریل ۱۹۸۶ در شهر ساوانا از ایالت جرجیا به دنیا آمد. پدر دیانا رونالد نام داشت و مدیر یکی از هتل های معروف هایت بود. او مجبور بود به سبب این شغل مدام در سفر باشد. ولی این سفرها برای دیانای کوچک یک مزیت هم داشت. آن ها در بهترین هتل های هایت در این سفرها اقامت داشتند. اقامت هایی که گاهی بیش از یک سال ادامه داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کرت راسل

دیانا تقریبا تمام دوران کودکی خود را به فراگیری فعالیت های هنری پرداخته است. او که از ۳ سالگی با رقص آشنا شد، خیلی زود تمام زمانش را صرف آموزش این هنر کرد. او تقریبا هیچ علاقه ای به جز رقص نداشت. اما آن ها بیشتر در دو شهر سان آنتونیو و تگزاس حضور داشتند.

دیانا ایگران تنها یک برادر کوچکتر با نام جیسون دارد. شاید تنها نکته تلخ نوجوانی پر شور او آغاز جدی شدن بیماری پدرش بود. بیماری ای که در انتها موجب جدایی والدینش از یکدیگر گردید.

آغاز فعالیت حرفه ای

شاید در سال ۲۰۰۴ هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که این دختر تازه وارد و مستقل بتواند خیلی زود جایگاهی در هالیوود برای خودش پیدا کند. دیانا که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی به لس آنجلس آمده بود، اما کاملا برای پیشرفت در بازیگری مصمم بود.

او تا سال ۲۰۰۶ برای دو سال تمام در مدارس بازیگری فراوانی حضور داشت. این حضور و پیگیری باعث شد تا خیلی زود اولین نقش کوتاهش را در یک سریال به دست آورد. این سریال پس از نیمه شب نام داشت و پس از این ایفای نقش کوتاه و اثرگذار بود که دنیای حرفه ای بازیگری برای او آغاز شد. او خیلی زود با چند پیشنهاد خوب مواجه گردید که البته همگی آن ها سریال بودند.

دیانا ایگران کارنامه بسیاری ارزشمندی در بخش سریال های تلویزیونی دارد. او در این سال ها در سریال هایی همچون کوسه، نزدیک به خانه و CSI حضور یافت. وی چند حضور هم در چند فیلم کوتاه داشت. در سال ۲۰۰۷ او اولین نقش سینمایی اش را با حضور در فیلم TKO به دست آورد. نام شخصیتی که او بازی می کرد نیز دیانا بود. TKO و فیلم دیگرش Ruscers مورد توجه بسیاری قرار گرفت و چند جایزه برای او به همراه داشت.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی نازنین بنیادی
===

او در سال ۲۰۰۹ اولین تجربه کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی اش را یکجا در فیلم کوتاه کمدی با نام A Fuchsia Elephant به دست آورد. دیانا در این فیلم بازی هم کرد. اما سال ۲۰۰۹ برای او به همین جا ختم نشد. حضور او در مهمترین سریال کارنامه هنری اش در همین سال اتفاق افتاد. این سریال که Glee نام داشت، توانست با ارائه یک فرصت مناسب به او، موجب درخشش دیانا شود.

دیانا ایگران که قرار بود در سال ۲۰۱۰ در فیلم اسپایدرمن نیز حضور پیدا کند، به ناگهان با اِما استون تعویض شد تا او بیشتر آن سال را به ساخت موزیک ویدئوهای محبوب خود بپردازد. او در سال ۲۰۱۱ با حضور در فیلم ماجرایی و ترسناک شکارچی ها، توانست در یک ژانر جدید نیز موفق باشد. او در همان سال در فیلم علمی تخیلی من شماره ۴ هستم حضور پیدا کرد.

سال ۲۰۱۱ سالی بسیار پرکار برای دیانا ایگران بود، زیرا در پایان کار نیز در نسخه سینمایی Glee حاضر شد. به راحتی می توان گفت دیانا از آن سال تا به امروز، سال به سال نقش های بهتری را دریافت کرده است. او از حدود سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ کاندید دریافت بیش از ۳۰ جایزه معتبر در انواع زمینه های هنری مورد فعالیتش بوده است و از این میان برنده ۷ جایزه شده است.

زندگی خصوصی دیانا ایگران

دیانا ایگران در ۱۵ اکتبر سال ۲۰۱۶ او با وینسون مارشال از گروه موسیقی معروف MumFord & Sons در کشور مراکش ازدواج کرد. جالب است بدانید او تا به حال دو بار جراحی بینی داشته است که هر دو به علت شکستگی شدید بوده است؛ یک بار در یک میهمانی شخصی و بار دیگر در حین همکاری با پروژه گیلی!

مطلب مرتبط:  بیوگرافی فریبا جدیکار

لیست فیلم ها و آثار هنری دیانا ایگران

بازیگری – سینما :

۲۰۰۶ When a Stranger Calls

۲۰۰۷ T.K.O

۲۰۰۷ Skid Marks

۲۰۰۷ Rushers

۲۰۰۸ The General

۲۰۰۹ Dinner with Raphael

۲۰۰۹ A Fuchsia Elephant

۲۰۱۰ Bold Native

۲۰۱۰ The Romantics

۲۰۱۰ Burlesque

۲۰۱۱ The Hunters

۲۰۱۱ I Am Number Four

۲۰۱۱ Glee: The 3D Concert Movie

۲۰۱۳ The Family

۲۰۱۵ Zipper

۲۰۱۵ Tumbledown

۲۰۱۵ Bare

۲۰۱۵ Unity

۲۰۱۷ The Crash

۲۰۱۷ Novitiate

۲۰۱۷ Hollow in the Land

۲۰۱۸ Headlock

۲۰۱۸ Ralph Breaks the Internet

TBA The Laureate

TBA Berlin, I Love You

بازیگری – تلویزیون :

۲۰۰۶ Close to Home

۲۰۰۶ CSI: NY

۲۰۰۶ Drake & Josh

۲۰۰۶ Shark

۲۰۰۶ After Midnight: Life Behind Bars

۲۰۰۶–۲۰۰۷ Veronica Mars

۲۰۰۷ Heroes

۲۰۰۷ It’s a Mall World

۲۰۰۸ Numbers

۲۰۰۹ Celebrities Anonymous

۲۰۰۹–۱۵ Glee

تئاتر :

۲۰۱۵ McQueen

موزیک ویدئو :

۲۰۱۰ “Body”

۲۰۱۳ “Just Another Girl”

۲۰۱۴ “I’m Not the Only One”

۲۰۱۴ “Imagine”

۲۰۱۴ “Till Sunrise”

آگهی تبلیغاتی :

۲۰۱۲ Nintendo

۲۰۱۲ Nintendo

کارگردانی ها :

۲۰۰۹ A Fuchsia Elephant

۲۰۱۵ L’Américaine

۲۰۱۸ Berlin, I Love You

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی دیانا ایگران
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه