بیوگرافی نسرین بابایی

4 سال پیش
بیوگرافی نسرین بابایی
Rate this post

بیوگرافی نسرین بابایی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

نسرین بابایی متولد سال ۱۳۵۸ در یکی از روستاهای گیلان و بازیگر تلوزیون و سینما است. بازی در فیلم سکوت رعنا به عنوان اولین کار حرفه ای، باعث شهرت او شد.

زندگینامه نسرین بابایی 

بیوگرافی نسرین بابایی

فعالیت هنری

نسرین بابایی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون بوده که چندین سال است که در این زمینه کار می‌کند. بازی در فیلم سینمایی سکوت رعنا، این هنرمند را به اهالی سینما و تلویزیون معرفی کرد. در این مقاله به بررسی بیوگرافی نسرین بابایی پرداخته ایم.

بیوگرافی نسرین بابایی

نسرین بابایی لیف شاگرد در سال ۱۳۵۸ در روستای لیف شاگرد استان گیلان به دنیا آمد. وی از دوران دبیرستان فعالیت‌های هنری خود را آغاز کرد و وارد دنیای هنر شد.

تحصیلات
تحصیلات نسرین بابایی فوق دیپلم در رشته نقاشی است.

آغاز فعالیت‌های هنری نسرین بابایی

نسرین بابایی از سال ۷۶ به صورت حرفه‌ای وارد حرفه بازیگری شده است. او در دوران دبیرستان خود در جشنواره‌های دانش آموزی بسیار زیادی شرکت کرد و اساتیدی مانند رضا حقی، میر معنوی و محمد مهدی یوسفی زاده به او کمک کردند تا کلاس‌های بازیگری خود را با موفقیت بگذراند. اولین حضور او روی پرده نقره‌ای سینما در فیلم سکوت رعنا در سال ۱۳۹۳ به کارگرانی بهزاد رفیعی رقم خورد. بابایی در این فیلم با بازیگرانی مانند علیرضا عباسی، اکبر پوریاک نیا، محمد نوری و یوسف علی جانوری هم بازی بود. نسرین بابایی با بازی در فیلم ناهید وارد جشنواره کن شد و در حال حاضر یکی از بازیگران خوب شبکه گیلان است و همچنین در رادیو نیز فعالیت دارد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی الک گینس‏

ازدواج نسرین بابایی

نسرین بابابی متاهل بوده و حاصل ازدواج او دختری به نام یوهانا است. نسرین در صحبت‌های خود بیان کرده که دخترش یوهانا نیز در حرفه بازیگری وارد شده و کار خود را از سن ۳ سالگی شروع کرده است. دختر نسرین بابایی، بازی در سریال‌هایی مانند بازارچه، تله فیلم لنج گیل بابا، سریال خورم گبان، تله فیلم آغاز و فیلم شکایت یک زن را در کارنامه خود دارد.

الگوی نسرین بابایی در بازیگری

نسرین بابایی در جایی بیان کرده که فاطمه معتمد آریا را به عنوان الگوی خود قرار داده و می‌خواهد مانند او در زمینه بازیگری موفق شود. او همیشه سعی می‌کند آرامش خود را حفظ کند، اما بی عدالتی او را به شدت عصبانی می‌کند و دوست ندارد بدون فکر عمل کند. همچنین او با کارگردانی مانند علی طالبی کار کرده است و دوست دارد با کارگردانان مطرح کشور مانند اصغر فرهادی نیز کار کند.

اینستاگرام نسرین بابایی
نسرین بابایی از طریق پیج اینستاگرام خود با مردم در ارتباط است و افراد زیادی او را دنبال می‌کنند و چیزی بیش از ۱۱ هزار نفر فالوور دارد. به منظور دسترسی به صفحه اینستاگرام این بازیگر ایرانی، لینک زیر را دنبال کنید:

nasrin-babaei 1373

کارنامه هنری

سریال‌
سریال ندیمه
سریال گذر رنج‌ها
سریال ماجرای فامیلی
سریال رویایی گنجشک‌ها
سریال بوقچی

سینما
فیلم سینمایی قول
فیلم سینمایی پایان رویا‌ها
فیلم سینمایی ناهید
فیلم سینمایی فراری
فیلم سینمایی ناردون
فیلم سینمایی پاییز

تله فیلم‌
سریال کوبار
سریال خانه‌ای روی تپه

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی نسرین بابایی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه