بیوگرافی ربکا هال

3 سال پیش
بیوگرافی ربکا هال
Rate this post

بیوگرافی ربکا هال به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

ربکا هال در سال ۱۹۸۲ در لندن انگلستان دیده بر جهان گشود. دوران کودکی ربکا با جدایی پدر و مادرش در سن ۸ سالگی همراه شد که تاثیر روحی زیادی بر وی به همراه داشت. اما به واسطه فعالیت های پدرش که کارگردان تئاتر بود، خیلی زود با دنیای نمایش و بازیگری آشنا شد و در دوران تحصیلی یکی از کسانی بود که همواره نامش را در اجرای نمایش های مختلف ثبت نام می کرد تا بتواند اجرایی داشته باشد.

زندگینامه ربکا هال 

بیوگرافی ربکا هال

فعالیت هنری

در دوران دانشجویی ، ربکا در چند تئاتر به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد که باعث شد فعالیت های بازیگری را جدی تر پیگیری نماید اما سالها طول کشید تا بتواند نام خود را در عرصه تلویزیون و سینما بر سر زبانها بیندازد که این اتفاق در سال ۲۰۰۶ با بازی در فیلم « Starter for Ten » رقم خورد. حضور در این فیلم باعث شد تا ربکا خود را در مقابل دوربین نیز مطرح کند و در همان سال در فیلم « پرستیژ » به کارگردانی کریستوفر نولان ظاهر شود که از هر حیث یک جهش بزرگ در دوران بازیگری وی محسوب می شد. اما نقطه عطف دوران بازیگری ربکا هال زمانی رقم خورد که وودی آلن از وی خواست تا در فیلم « ویکی، کریستینا، بارسلونا » ایفاگر یکی از نقش های اصلی فیلم باشد و ربکا هم موفق شد بخاطر بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه گلدن گلاب بهترین بازیگر زن در یک فیلم درام یا کمدی شود.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کیانوش گرامی
نکاتی که احتمالاً درباره ربکا هال نمی دانید :

پدر و مادرش هر دو در عرصه هنری فعالیت می کردند. پدرش پیتر هال یکی از کارگردانان معروف تئاتر و تلویزیون انگلستان است و مادرش هم خواننده اُپرا بوده است.

رشته دانشگاهی اش « ادبیات انگلیسی » بوده است.

دانشجوی دانشگاه کمبریچ انگلستان بود.

خواهران و برادرانش همگی در عرصه هنر فعالیت می کنند. برادرش ادوارد هال کارگردان تئاتر است، خواهرش لوسی هال طراح صحنه است و کریستوفر و جنیفر کارون هال نیز هر دو تهیه کننده هستند.

فیلم مورد علاقه اش « منهتن » به کارگردانی وودی آلن است.

بین سالهای ۲۰۰۳-۲۰۰۴ با همبازی اش در نمایش « هر جور راحتی » به نام فریدی استیونسون رابطه داشته است.

در سال ۲۰۱۱ اعلام شد که ربکا هال و سم مندز کارگردان ، وارد یک رابطه شده اند.

برای بازی در نمایش « شغل خانم وارن » در سال ۲۰۰۲ و نمایش « هر جور راحتی » در سال ۲۰۰۴ موفق به کسب جایزه ” ایان چارلسون ” شده که هر دو به کارگردانی پدرش انجام شده است.

نماینده اش برای اینکه وی بتواند به محل تست گرفتن فیلم « شهر » به کارگردانی بن افلک برود و تست بازیگری بدهد، هزینه بلیط هواپیمای او را شخصاً پرداخت کرد چون ربکا هال در آن زمانی پول این سفر را نداشت.

بصورت مشترک شهروند انگلستان و ایالات متحده محسوب می شود.

فیلمهای مهم ربکا هال:

The Prestige

Vicky Cristina Barcelona

Frost/Nixon

Please Give

The Town

Everything Must Go

The Awakening

Iron Man 3

Closed Circuit

مطلب مرتبط:  بیوگرافی لیلا برخورداری

Transcendence

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ربکا هال
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه