بیوگرافی کاوه سماک

4 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی کاوه سماک به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

کاوه سماک باشی متولد ۲۷ فروردین ۱۳۵۹ در ترهان، بازیگر است.

زندگینامه کاوه سماک

بیوگرافی کاوه سماک

فعالیت هنری

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مهندسی مکانیک می باشد در یک خانواده هنری بدنیا آمد و از تئاتر به تلویزیون و سینما کشیده شد و از نظر اخلاقی می گوید آدم جدی است.

در این مطلب بیوگرفی کاوه سماک باشی را می خوانید

خانواده

کاوه در تهران بدنیا آمد و اصالتا از طرف پدر اهل بندزی انزلی است

محمود سماک باشی پدرش از صدابرداران و صداگذاران عرصه فیلم و سریال می باشد، تنها یک خواهر کوچک تر از خود بنام تارا دارد و مادرش فرهنگی است.

کودکی شیطون

می گوید تو مدرسه جزو بچه ها شیطون و بازیگوش بودم و بخاطر همین شیطنت ها چندین بار از کلاس اخراج شدم اما چون بچه درسخوانی بودم هر بار بخشیده شدم.

از تئاتر تا سینما و تلویزیون

فعالیت هنری خود را با تئاتر آموزشی شروع کرد

اولین بار در سال ۱۳۸۱ وقتی ۲۲ ساله بود با فیلم چشمان سیاه در کنار بازیگرانی چون محمدرضا گلزار و ماه چهره خلیلی جلوی دوربین رفت.

شهرت

از جمله کارهای شاخص آقای سماک باشی بازی در سریال میکائیل بکارگردانی سیروس مقدم در سال ۹۴ و گسل در سال ۹۶ می توان اشاره کرد.

عاشق غذا و کاهش ۴۰ کیلویی

غذای مورد علاقه اش لازانیا، قرمه سبزی و پاستا می باشد او در چند سال اخیر به شدت اضافه وزن داشت اما با یک رژیم غذایی ۱ ساله توانست ۴۰ کیلوگرم کاهش وزن بدهد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی کالین فرث

خصوصیات اخلاقی

می گوید برعکس نقش هایی که تاکنون ایفا کردم احساساتی و خیلی اهل شوخی و مزاح نیستم، غیبت نمی کنم و تابحال هم بد کسی رو نخواستم

برعکس چهره ام آدم مغرور و متکبری هم نیستم

ازدواج و همسرش

مدتی پش به علت بازی دو نفره او با ژیلا صادقی در یک برنامه تلویزیونی شایعه ازدواج این دو نفر منتشر شد ولی صحت ندارد و آقای سماک باشی مجرد می باشد

او می گوید هنوز به تکامل عقلی برای ازدواج نرسیده است

استقلال

اهل ورزش های عمومی نیستم و عقیده ام به فعالیت های انفرادی مثل تنیس، دویدن و وزنه زدن است در بین فوتبال هم طرفدار دو آتیشه پرسپولیس تهران هستم

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی کاوه سماک
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه