بیوگرافی سیامک احصایی

4 سال پیش
بیوگرافی سیامک احصایی
Rate this post

بیوگرافی سیامک احصایی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

سیامک احصایی متولد ۲ مهر ۱۳۳۶ در آبادان، بازیگر است.

زندگینامه سیامک احصایی

بیوگرافی سیامک احصایی

فعالیت هنری

فارغ التحصیل لیسانس نقاشی از دانشگاه کلیولند اوهایو آمریکا می باشد، در کنار بازیگری طراح صحنه و لباس و کارگردانی می کند و دو فرزند دارد

از آمریکا تا آیران

احصایی بعد از دیپلم برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و در رشته نقاشی فارغ التحصیل شد، او بعد از بازگشت وارد عرصه تدریس نقاشی و هنری تصویر سازی شد

ورود به عرصه هنری

ذوق هنری و شخصیت طراحی که داشت باعث شد در سال ۱۳۷۴ در ۳۸ سالگی بعنوان طراح لباس و صحنه با فیلم دشمن به کارگردان عباس بابویهی وارد این عرصه شود.

از طراحی صحنه تا بروشور

فعالیت او بعنوان طراح صحنه و لباس با سریال در انتظار صبح سال ۱۳۷۵ در تلویزیون شروع شد و از سال ۱۳۸۰ همزمان وارد کار طراحی پوستر و بروشور فیلم ها شد.

ورود به کارگردانی و بازی

در سال ۱۳۸۱ اولین بار با تئاتر زمزمه مردگان در تالار قشقایی روی صحنه رفت و همان سال اولین تجربه کارگردانی خود را با نمایش آنتیگونه در نیویورک را در تالار اصلی تئاترشهر اجرا کرد.

کارگردان خوب یا بد، انجام می دهم

من طراحی صحنه انجام می‌ دهم اما رشته دانشگاهی من نقاشی بوده است

در رشته کارگردانی تحصیل نکرده‌ ام؛ نمی‌گویم کارهایم خوب هستند یا بد اما کارگردانی می‌ کنم. نمی‌ توان گفت چون در این رشته تحصیل نکرده‌ ام نباید به کارگردانی ورود کنم.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی علی نصیریان

ماجرای ازدواج و همسرش

سیامک احصایی سال ۱۳۶۰ ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می باشد

متاسفانه خبر کذبی در مورد ازدواج ایشان و خانم پانته آ بهرام (بازیگر) منتشر شده که صحت نداشته و همسر ایشان در عرصه هنری حضور ندارند.

بازی در تلویزیون

حالا چند سالی است بعنوان بازیگر تجربه هایی زیاد در سریال هایی چون، عملیات ۱۲۵، آتش زیر خاکستر و دیوار شیشه ای بدست آورد و در فیلم هایی چون امکان مینا، حوض نقاشی و … بازی کرده است.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی سیامک احصایی
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه