بیوگرافی آیدا جعفری

3 سال پیش
Rate this post

بیوگرافی آیدا جعفری به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

آیدا جعفری متولد ۱۱ مرداد ۱۳۶۷ در تهران، بازیگر است.

زندگینامه آیدا جعفری

بیوگرافی آیدا جعفری

فعالیت هنری

فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری و لیسانس رشته سخت افزار کامپیوتر می باشد

و دیپلم بازیگری هم دارد، او از تئاتر به سینما رسید و حالا بازیگر صاحب نامی است.

در این مطلب بیوگرافی آیدا جعفری را می خوانید.

خانواده

در میدان منیره تهران، بیمارستان فرح بدنیا آمده و بزرگ شده است، تنها دختر خانواده اس و دو برادر دارد، پدر و مادرش هر دو متولد متولد و اهل رشت می باشند.

علاقه به هنر

از همان کودکی علاقه داشت بازیگر یا معلم شود، با پول های تو جیبی تمام مجلات هنری را خریداری می کرد و اتاق اش رو پر از عکس های بازیگران و پوستر فیلم ها کرده بود.

ورود به بازیگری

در سال ۸۱ – ۸۲ با پیشنهاد یکی از تهیه کنندگان فیلم سینمایی به کلاس بازیگری محمودرضا رحیمی رفت و با بازی در تئاترهای کارگاهی فعالیت جدی اش را ادامه داد

فاصله بین بازیگری

بعد از مدتی به علت مخالفت خانواده و بخصوص برادرانش بازیگری را کنار گذاشت اما از سال ۹۲ دوباره به کلاس های بازیگری رفت و از آنجا به فیلم کوتاه مرداد معرفی شد

او در تیر ماه ۹۳ اولین بار جلوی دوربین این فیلم کوتاه رفت

بازیگری در سینما

بعد از سال ۹۳ وارد تئاتر شد و همزمان در کلاس های بهمن گودرزی کارگردان صاحب نام حضور پیدا کرد و از آنجا برای بازی در فیلم ثبت با سند برابر است به کارگردانی استادش بهمن گودرزی در سال ۹۵ انتخاب شد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی محمودرضا قدیریان

ورود به تلویزیون

خانوم بازیگر در سال ۹۷ با سریال آنام در یکی از نقش های فرعی جلوی دوربین جواد افشار رفت و حالا در حال بازی در سریال گاندو در نقش یک پلیس زن می باشد.

معتقد به کارما

او یکی از معتقدان کامراست، نگرشی که می گوید هر چه بکاری همان را درو خواهی کرد، آنها معتقدند نتیجه هر آنچه انجام می دهیم به خودمان باز می گردد.

علایق و ازدواج

اگر فقط حق انتخاب یک رنگ رو داشته باشم، سبز است به کتاب خواندن علاقه دارم و روزی نیم ساعت حتما برای کتاب وقت می گذارم، الویتم خانواده است اما برای زندگی شخصی هنوز به ازدواج فکر نمی کنم.

طراحی و عکاسی

شغل دوم ندارد ولی بعضی وقتا برای دل خودش طراحی مانتو می کند و بعد از دوخت به فروش می گذارد، او همچنین به عکاسی علاقمند است و بیشتر بعنوان مدل عکاسی دوستانش فعالیت می کند.

بازیگر و خواننده مورد علاقه

خواننده مورد علاقه اش در ایران محسن چاوشی است و در بین بازیگران بازی شهاب حسینی را می پسندد، می گوید اگر قرار است بتوانید یک روزش را با یک چهره بگذراند آن شخص بهروز وثوقی است.

عمل زیبایی

خانوم بازیگر عمل جراحی هم کرده است او ۱۲ سال پیش زمانی که ۱۸ ساله بود به علت انحراف بینی اش را عمل زیبایی کرده است.

عاشق سفر

سفر کردن رو دوست دارم، با اینکه عاشق پاییز و هوای خنکم اما دبی رو برای سفر خیلی دوست دارم و در ایران هم کیش بهترین جا برای سفر است.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی لیندزی لوهان
عکس های اینستاگرامی بیوگرافی آیدا جعفری
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه